2733
2739

ازمایش دادن کمکم میکنین

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍

ینی کرونا نیس؟

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمایش خون گفته  . عفونت داری.  ولی ازمایش اصلی  هنوز جوابش نیومد؟؟؟

ازمایش خون دادیم.گف جواب اولیه عفونت نشون داده جواب کووید دوشنبه میاد

2731
ازمایش خون دادیم.گف جواب اولیه عفونت نشون داده جواب کووید دوشنبه میاد

نترس نداری عزیزم.  شوهر من  چن بار داد  اولی  مثبت  بود نشون میداد.  بعد از بینی میگرفتن  منفی میشد

نترس نداری عزیزم.  شوهر من  چن بار داد  اولی  مثبت  بود نشون میداد.  ب ...

توکل بخدا عریزم

[QUOTE=212763671]احتمال داره کووید باشه  عفونت ناشی از کووید شاید باشه [QUOTE

عزیزم‌ینی کرونانیست؟

2738
[QUOTE=212763671]احتمال داره کووید باشه  عفونت ناشی از کووید شاید باشه [QUOTE عزیزم‌ینی کرونان ...

ببین اون ازمایش خونی که دادین ازمایشی هست که  دکتر از رو اون میفهمه سطح عفونت تو بدنتون چقدره و در شرایط پاندمی کنونی بصورت مکمل برای کووید تجویز میشه 

ولی اینکه کووید دارین یا نه مشخص نیس

ضمن اینکه حتی اگه pcr منفی بیاد ولی علایم داشته باشین بازم باید کووید در نظر بگیرین چون ممکنه منفی کاذب باشه

ازمایش خون فقط بهتون نشون داده که عفونت دارین حالا اینکه علتش کوویده یا نه ، مشخص نیس