2733
2734
عنوان

مهمونی دادن با حقوق چهارتومن

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 53 پست
برای الویه دو تا سینه مرغ و یه شیشه سس بزرگ و یه شیشه خیارشور و دو کیلو سیب زمینی و ۵ ۶ تا تخم مرغ. ...

اووووف چه خبره عزیز من 

اینایی که شما گفتی نهایت بشه ۱۵۰ هنوز چقدر از موادشم میمونه 

البته ما تو الویه ژامبون و ذرت میزنیم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو نفره بگیر هزینه خیلی بالا میره با خانواده ها

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2728

دونفره تو خونه حال و حول

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2740

نمیدونم تولد هزینه جانبی زیاد داره بادکنک هلیومی فقط بگیر چون همسرت بزرگسال هست چیزهای دیگه لازم نیست و فوقش برف شادی و فشفشه واسه بچه ها

شام میتونی سالاد ماکارونی بدی یا سالاد الویه ...کنارش ژله و نوشابه ....پیتزا هم به صرفه ست صد تومن میدی خمیر و پنیر ، با یه کم گوشت تو فریزرت و قارچ و فلفل دلمه میتونی کلی پیتزا بپزی ...کنارش سالاد کلم بذار هویج و کلم برگ سفید و کلم قرمز غذا ساز کن با سس سفید و یه کم ذرت

رومیز هم میوه بذار و کیک تولد بذاری دیگه شیرینی نمیخواد ....

به تعداد کافه گلاسه درست کن... واسه کافه گلاسه ۲تا بستنی لیتری کاکائویی و وانیلی و با یه کمپوت آناناس و چندتا موز و کمی اسمارتیس و چتر و بیسکوییت لوله ای کافیه ،

هر کدوم از گیلاس هات ۲ تا اسکوپ بستنی بنداز وچند قاچ موز و یک چهارم آناناس خوشگل تزیین کن با اسمارتیس و خامه زده شده و یه دونه بیسکوییت...به صرفه تموم میشه

میخوای شبیه تولد بشه ظرف یک بار مصرف رنگی کاغذی بگیر به تعداد ،پاپ کورن درست کن بریز ،میزت زیبا بشه ...تو اردور هم پاستیل و لواشک و کاکائو  یه مقدار بریز و تامام 

ولی دیگه پول برا هدیه ت نمیمونه

گر نکوبی شیشه ی غم را به سنگ / هفت رنگش می شود هفتاد رنگ 
به نظرم بعدشام بهتره من خودم ۲۹نفر برای تولد دعوت کردم مردماااا از بس کار کردم نمیدونستم برای تولد ح ...

شام تولد معمولا سبک میگیرن مثل ساندویچ مرغی چیزی میگیرن میچینن رو میز به تعداد مهمونا ،

شما سنگ تموم گذاشتی دیگه

گر نکوبی شیشه ی غم را به سنگ / هفت رنگش می شود هفتاد رنگ 

اگه خانواده های با حالی دارین و تولد کلی خوش میگذره  با الویه  و نوشابه  مهمون دعوت  کن  اگه که مثل خانواده های من بی حال و قيافه بگیر یه گوشه میشینن   دو نفری برید  واسه خودتون خوش میگذره 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو