2737
2734
عنوان

مهمونی دادن با حقوق چهارتومن

1205 بازدید | 53 پست

سلام دوستان من چهارشنبه تولد شوهرمه و تولد خیلییی دوست داره 

چهار ماهه عروسی کردیم و خب اولین تولدیه که تو خونه خودمونیم 

من الان 400تومن پس انداز دارم اما وسایل شام و میوه و کیک و اینا رو هیچیشو نداریم به جز برنج 

ما طبقه بالا خونه مادرشوهرنیم و اگه دعوت نکنم اونا میان بالا قطعا 

میخوام خانواده همسرم با خانواده خودمو بگم بیان که رو هم میشیم 12نفر اما نمیدونم هزینه هاشو چی کار کنم

نمیخوامم شوهرمم بفهمه چون این برج که امروز یکمه تا اخر برج یه ملیون و سیصد پول داریم 

چیکار کنم؟؟همه پس اندازمو خرج کنم و مهمونی بگیرم یا دو نفره بریم بیرون اونشبا  و هزینه نکنم؟ بعد مامان و ایناش ناراحت نمیشن؟؟ 

دونفره بیرون✌🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من خودم تو مناسبت ها دونفره بیرون  رفتن رو بیشتر میپسندم چون وقتی مهمون میاد همش درگیری خوش نمیگذره که , نهایتش میتونی شب بعدش یه کیک خودت بپزی برین خونه مادرشوهرت بخورین دور هم

الویه بده به صورت سلف سرویس با پفک و چیپس و دو تا نوشابه خانواده و ذرت بگیر پاپ کورن درست کن

برای الویه دو تا سینه مرغ و یه شیشه سس بزرگ و یه شیشه خیارشور و دو کیلو سیب زمینی و ۵ ۶ تا تخم مرغ. فکر کنم اینایی که گفتم رو بشه با ۳۰۰ جمع کنی

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

دو نفری بنظرم بیشتر حال میده 

نه چرا ناراحت بشن بگید دونفری تولد گرفتیم 

مطمنم خوش میگذره خرج زیادی هم نمیشه 

فقط بگید کجا میرید و چیا میخرید منم میخام تولد خودم اینکارو کنم

بیایید دوستای خوبی برای هم باشیم  
2706