2733
2739

خنده دار ندارم چن کسی بهم جز مادر و پدرم کادو ندادع

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم واسه کادو تولدم بهم جغجغه داد 😂😂😂😂

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2728

نمیتونم بگم🤣🤣🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

از دوستام گرفتم

واسه مسخره بازی بهم کادودادن

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

خنده دار فکر نکنم بوده باشه چون من جوجه رنگی دوست دارم 

تولد ۲۴ سالگیم داداشم برام ۲ تا جوجه رنگی خرید😂❤

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      

😐روزتولدم ی بلیز از زن داداشم گرفتم که فکنم اسمش رو بزاری بلیز خانوادگی بهتره ...😑من سایز لارجم 

تقریبن یکم از لاغر تو پر دیده میشم ..ولی نمیدونم زن داداشم واقعن مسخره کرده یا نه ..منم بردم گذاشتم 

مغازه دوستم بفروشه ..😑😑دوستمم اینجوری 

گفت که ینی زن داداشتتو روچاق میبینه ..بهتره ی دکتر بره😂😂😁

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2738

یه چیزی برای  خودش خریده بود 

گفت این کادو شماس من نگه اش میدارم 

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن
گرفتم 🤦‍♀️

عاشقتم یعنی😂😂🙏❤️

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2706