2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنامه‌ریزی 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2728

ببین همه چی رو واسه خودت ساده کن.اینی که میخونی درس نیست،تو داری یه داستان عجیب غریب و پیچیده رو میخونی.شایدم مدادت،دفترت،صندلیت، میزت ازت سوال پرسیدن و منتظرن جوابشونو بدی.پس براشون درست توضیح بده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بابا بیا شروع کنیم منم همین الان بعد این پست میرم دیگه هم نیاییم اینجا ببین فقط هشت ماهه دیگه میخوای امسال هم مثل سال قبل شه هم درس نخونی هم عذاب بکشی منم مثل تو پشت کنکوریم هر روز هم هیچ کاری نمیکنم اگه همین لحظه شروع کنیم با تمام توانمون مطمعن باش خدا جوابمونو میده بعد اومدن نتایج به خودمون میگیم دمت گرم که تا اخرش اومدی دنبال راهکار واسه تنبلیت نگرد هیچ راهکاری نیس هر چه قد هم بدت بیاد نخوای درس بخونی تو این کانال و تو این سایت بگردیم فقط ارزش خودت رو کم میکنی ...