2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکترنگفت؟

من که ان تی رفتم گفت معلوم نیست منتظر انومالیم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

من حس ششم قوی دارم تخصص تو تعیین جنسیتم دارم نظر کارشناسیم اینه یا دختره یا پسر 

خسته شدم برم استراحت

کاربر ۹۶ هستم رمزم رو فراموش کردم.............۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتادمن اومدم 🌞خوش اومدم🌞گل اومدم🌞 هوراااا                       
یعنی دول به این بزرگیش رو نمیبینی؟؟

چیزش کجاس که میگی🤐

کاربر ۹۶ هستم رمزم رو فراموش کردم.............۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتادمن اومدم 🌞خوش اومدم🌞گل اومدم🌞 هوراااا                       
2738
شما هم حستون گف یا با جمجمه و اینا گفتین؟

جمجمه و ایـنا😐😂

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
برا منم گف مشخص نیس اما میگن با یه سری چیز ها مثل جمجمه و این چیزا مشخص میشه

من یازده هفته بودم آپاندیس ام درد میکرد برای دلدرد رفتم سونو وهفته بعدش ان تی داشتم. همونجا دکتر سونو الت پسرم رو با خودکار از مونیتور نشون داد و گفت بچه تونم که پسره. از زیر باسن اش دقیقا دولش دیده شد. و عکس اش رو گرفت و چاپ کرد 

2706