2137
2106

اومای گاد  لاگچری

هیس  امضام به تو ربطی نداره......................................... بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

پول زیاد داری دبی 

کم داری ترکیه

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

مجردم

ولی دوس دارم ان شاء الله ماه عسل برم مشهد😍😍😍

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد....امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات پیدا کردم .بدون اذن خدا هیچ برگی از درخت نمی افته
2166

دبی خوشگل تره

ترکیه فضای صمیمی تر و قشنگ تری داره

اگر بخوام بازم برم مسافرت از نظر زیبایی میرم دبی حتما

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2165

الان توریستای امریکایی میریزن تو میگن هیچکدوم

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  
2183

قطعا دبی بهتره

ولی اگه بودجتون کمه یه کشور کم خرج تر برید که بیشتر بتونید لذت ببرید 

رودم که باشی ، خشکت میکنن اینجا |  برید بهشت و مارو تو جهنم تنها بذارید      ..............................................   🕊   تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست ! 
تجربه که ندارم نهایت سفرم شمال بود اونم ازدواج دانشجویی....ولی میتونم برای خوشی و سلامتی و خوشبختی ر ...

قربونت همچنین.شمال که عشقه😍 ایشالله میری هر جا که دوس داری سفر 😍