2733
2739
عنوان

این لباسه برای نامزدی دوستم خوبه؟👗👖👕😉

| مشاهده متن کامل بحث + 3173 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون پیجه برای فروش یه چیزی گفته درضمن منظورش این بوده باهاش بری جشن نه اینکه وسط جشن باهاش قر بدی😐

وقتی میگم ادم جدیم یعنی جلف بازی در نمیارم

دوستدار رونالدو مخالف مسی😒😂
2740
😏😏😏برای ادمای امروزی اینا خوبع برای ادمای قرن پیش مانتو خوبه با روسری!!

چرا میخوای نظرتو تحمیل کنی؟وقتی بده بگیم خوبه؟هنوز خیلی بچه ای بهتره همون بیلر یا تاب دامن با جوراب شلواری بپوشی موهاتم خرگوشی ببندی

کاش نی نی سایت بچه ها رو عضو نمیکرد

😏😏😏برای ادمای امروزی اینا خوبع برای ادمای قرن پیش مانتو خوبه با روسری!!

والا ما برای نامزدی مانتو با روسری نمیپوشیم لابد اینطوری دیدی که میگی،همینو بپوش اسلحه یا زره جنگی بگیر دستت کلاه خودم بزار برو خوش بگذره بهت

چرا میخوای نظرتو تحمیل کنی؟وقتی بده بگیم خوبه؟هنوز خیلی بچه ای بهتره همون بیلر یا تاب دامن با جوراب ...

ببخشید مامان حواسم نبود قبلش ازت اجازه بگیرم عضو شم کاش فرهنگمونو ببریم بالا من چیزیو تحمیل نمیکنم من فقط گفتم اونایی که مسخره کردن درست حرف بزنن.همین الانم داری به عادت زشتت ادامه میدی .تو مدرسه بودیم ناظم گیر میداد اینجا هم ناظم داره

والا ما برای نامزدی مانتو با روسری نمیپوشیم لابد اینطوری دیدی که میگی،همینو بپوش اسلحه یا زره جنگی ب ...

نه اتافاقا ادمای دورو برم افکارشون زنگ زده نیست از ادم چهل ساله تا ادم ۶ ساله با مد جلو میرن

[QUOTE=212748907]ببخشید مامان حواسم نبود قبلش ازت اجازه بگیرم عضو شم کاش فرهنگمونو ببریم بالا من چیزیو تحمیل نمیکنم م ...[/QUOTخدا نکنه دختر من باشی،دخترم مثل تو باشه سر به بیابون میزارم،توقع داشتی بگیم عالیه در صورتی که افتضاح بود،وقتی خودت دوست داری خب بپوش نظر بقیه رو نپرس،وقتی ام سوال میکنی پس اینو بپذیر خیلی نظرها مخالف میلو سلیقت باشن،اینو شما باید جز فرهنگ و اخلاقیات خودت قرار بدی که وقتی چیزی رو به اشتراک گذاشتی هم جنبه نظر بقیه رو داشته باش هم انتقاد پذیر باش هم صبور باش ،کسی نه مسخرت کرد نه بی احترامی کرد،کسی به شخص خودت بی احترامی نکرد گفت لباس بده،مگه گفتن سلیقت بده مگه گفتن...خودت نسبت به بقیه جبهه گرفتی و گستاخی کردی

نه اتافاقا ادمای دورو برم افکارشون زنگ زده نیست از ادم چهل ساله تا ادم ۶ ساله با مد جلو میرن

خب خداروشکر،امیدوارم همون لباسی رو که دوست داری پیدا کنی و بپوشی و کلی بهت خوش بگذره

2706