2733
2739
عنوان

این براش و سایه خوبن؟

202 بازدید | 7 پست

میدونم سایش های کپیه ولی زیاد دیدمش 

و این که تا الان جز ارایش کامل پوست و رژ و ریمل ارایشی نکردم میخوام تمرین کنم 

متعهدم💍                                                                         

اره خوبن...🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براشا چنده؟🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
2728
عزیزم بجای لوازم ارایش فیک ،لوازم اصل بخر با قیمتهای پتوسط ایرانی و خارجی پوستت ب فنا میره حتی با ب ...

خب پلت سایه خوب چی پیشنهاد میکنی؟

متعهدم💍                                                                         
خب پلت سایه خوب چی پیشنهاد میکنی؟

روولوشن بین سایه های خارجی قیمتش مناسبه و پیگمنتهای خوبی هم داره

براش هم اصلا اینهمه براش لازم نیست، نهایتا ۴ ۵ براش برای کل صورت و چشم کافیه، مگر میکاپ ارتیست باشی، برند ریل تکنیک خارجی  و کاپرا ایرانی

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
2738