2737
2739
گلم گشتم تاپیکاتو نبود اونی ک گفتی

عشقم نوشتم راهکاری برای روشن تر شدن پوست بدن..همونه

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانممم. ببین عزیزم سعی کن نوره هایی بخری که زیر نظر آیت الله تبریزیان تهیه میشن.. تو سایت با سل ...

گلم پس چرا من وقتی نوره استفاده میکنم حس میکنم پوستم تیره میشه 

من پوستم زیاد تیره نیست ینی در حد ی درجه تیرگی داره اما وقتی نوره استفاده میکردم حس میکردم تیرگیش بیشتر میشه بعد عزیزم سایت با سلام رو گفتی کدوم نوره رو بخرم ؟

کاربری دست خودم و ابجیمه
2731
گلم پس چرا من وقتی نوره استفاده میکنم حس میکنم پوستم تیره میشه  من پوستم زیاد تیره نیست ینی در ...

عزیزم نوره اصلا ضد تیرگیه.لابد اصل نبوده..

نوره ای بخر که زیر نظر آیت الله تبریزیان باشه...سرچ کنی تو باسلام قشنگ میاره برات...کیلویی هم داره حتی..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عزیزم نوره اصلا ضد تیرگیه.لابد اصل نبوده.. نوره ای بخر که زیر نظر آیت الله تبریزیان باشه...سرچ کنی ...

باشه عزیزم ممنونم ازت 

تازه یبار دیگم زدم قارچ پوستی گرفتم😥😥😥 دیگ کلا از اون موقع استفاده نکردم

خیلی ممنونم ازت گلم واست پنج تا صلوات فرستادم🌻💋 

کاربری دست خودم و ابجیمه
باشه عزیزم ممنونم ازت  تازه یبار دیگم زدم قارچ پوستی گرفتم😥😥😥 دیگ کلا از اون موقع استفاده ن ...

فدات عزیزم.بهتون قول میدم اون نوره نبوده...

مطمئن باش.

ممنونم از لطفت بانو جان...

2738
قربان شما  حالا من میخرم عزیزم ببینم چطوره

اانشأالله که نتیجه میگیری عزیزم...

فدات..

لیزر و کربوکسی تراپی راههای خوبین واسه رفع تیرگی 

من دکتر شایانفر رو هم میشناسم دکتر خوبیه مشاوره آنلاین هم داره متخصص زنان اگر سوال داشتی می تونی بپرسی ازش قیمتش هم از خیلی جاها کمتره حالا من واست شماره اش میذارم سوالی داشتی می تونی زنگ بزنی 09927650559

بخام تجربمو بهت بگم واقعا به نظرم به این شماره ام بده

۰۹۳۶۲۴۰۴۱۸۲ ببین واقعااااا کارشون خوبه یه داروخونه ای

هستش توی کرج به واتس آپشون میتونی سفارش بدی😘

برای زیر بغل و کشاله ران و .. عالیه واقعا کرمش و پَکِش