2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقیه ک خوشن

خب والا همینا رو هم فکر میکردیم خوشن،اون سالگرد ازدواجی که تو برج میلاد سی‌سی گرفت و شوهرش براش آهنگ میخوند و... یا خونه که عاطی تازه گرفته بود.خواهرجان اینا خوشیاشون رو میگن،ولی ناراحتیاشونم مگه خیلی ضایع باشه وگرنه نمیگن اصلا.اصن مگه زندگی بدون مشکل هم میشه.من یه مدت اینقد پیگیر اینا بودم همش درحال مقایسه ظاهر زندگی اونا با درون زندگی خودم بودم،وسایلا خودم با اینکه همه نو و خوب بودن دیگه به چشم نمیومد،اصن داشتم افسرده میشدم،خلاصه به خودم اومدم و اینستا رو گذاشتم کنار دیگه،الانم گاهی آخرای نتم که اضافه میاد میرم یه سر به پیجاشون میزنم.

خدای من...مردم شکر نعمت های تو را میکنن؛اما من،شکر بودنت را؛تو نعمت منی...😍😍😍عزیزان برا سلامتی امام زمان(عج) و خودتون و خودم و همه یه صلوات مهمونمون کن😘
منم همین فکرو کردم ولی شوهرم تا دلت بخواد بهم خیانت کرده تو مجردی منم از بیشوهری زنش شدم 

خب البته که زندگی همه مث هم نیس

ولی من درصد معمولش رو گفتم

شایدم این یه امتحان از طرف خداس برای شما!

استاد زبان اینده...🙂🙃🤩
2731
ب خدا ک خوشبحالت ک حداقل تا ۱۷ سالگی ارامش داشتی . 

ارامش نداشتم بیشترین بلا ها سرم اومد تو خونه بابام...ولی میتونستم درس بخونم و بالاخره برم ولی باازدواج کردنم گندزدم به همه چیم اشتباه منو نکن خواهش میکنم نکن خیلی بلا ها سرم اومده باشوهرکردنم بدترشد بهترنشد 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
۸ ماهمه من دیروز پریروز خودم بخودم آمپول زدم هفته ای یدونه آمپول دارم سرکلاژ شدم شب بیخوابی راحت مجر ...

ای جان 

میگذره همه چی گلم 

ایشالله به سلامت بغلش بگیری کوچولوتو 

حالا جنسیتش چیه ؟  

2740
نه دیگه یه دهه هشتادی الان۲۰سالشه 

فقط متولدین ۸۰بیست سالشونه توی فامیل ما متاسفانه متولد ۸۷که سیزده ساله هست رو شوهر دادن

موارد این جوری زیاد شده سن ۱۳تا۲۰سال

❤️