2733
2734

غذا سفارش دادم پیک رسید دم در رفتم دیدم کارتم نیست شوهرم زنگ زد گف کارتو بردم منم همینطور ک داشتم میرفتم پایین زنگ زدم رستورانه گفتم کارتم نیست براتون چنددقیقه دیگ با آپ جا ب جا میکنم 

برگشته میگه اول کارت ب کارت کن بعد غذارو بگیر 😐برگشتم ب پیک گفتم الان میرم بالا براتون میزنم ی لنگ پا نگهم داشته تا برم گوشی بیارم جلو خودش بزنم انگار دزد غذا گیر آورده 

بچه ها ما چند ساله از این رستورانه هرهفته غذا میگیریم، حتی بعضی وقتا هفته ای چندبار، 

تاحالا هم شده یکی دوبار جلو جلو هم پول غذارو قبل اینکه بفرستن کارت ب کارت کردیم چون زنگ زدن گفتن کارتخوانمون خراب شده نداریم

شیش ساعت منو دم در نگه داشته هرچقدر با احترام حرف میزنم کل کل میکنه بامن پیکشون،اخه آپم نوشته بود چنددقیقه دیگ تلاش کنید، وقتی زدم اخر سرشو ب حالت تاسف تکون میده  میره

انقد عصبی شدم وقتی اومدم بالا غذاهارو کوبیدم زمین خیلی بهم برخورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زنگ بزن ب صاحب رستوران بگو 

من مشتری چندین سالتونم اونم هرهفته واقعا جای تاسف داره این رفتارتون 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2738
هربارم بالای 150 تومن میشه پول غذا  اونوقت منو یه لنگ پا در خونه جلوی مردم نگه داشتن ک یوقت با ...

من باشم زنگ میزنم شکایتم رو میگم و میگم محل کسبی که برای مشتری دایمش هیچ ارزش و احترامی قایل نیست و مخاطبش رو نمیشناسه دوزار ارزش نداره و بار اخری بود که از شما غذا گرفتم

هرچند انقدر ازین رفتارا دیدن که اونام بی اعتمادن و اگر سرشون شلوغ باشه احتمال داره اصلا متوجه هم نشده باشم شما چقدر سفارش میدید 

من به شخصه البته الان این طوری شدم 

صرفا یه عذرخواهی ساده میکنم بابت معطلی بعد با آرامش وایمیسم تا کارم درست بشه 

اصلاا عصبانی نباش اصلا تو کار خطایی نکردی که ناراحتی 

قشنگ پاشو با آرامش غذاتو بخور

پیش میاد این جور مسائل

غذا هم نوش جونت🙃😚😙

من یه کاربر خاموش بودم که حالا روشن شده☺آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست👌
بزنگ مدیریت بگو

چی بگم غذارو کوبیدم زمین همه برنجا پخش زمین شد

ب شوهرم سرکار ز زدم گفتم غذا بگیربیار گف مگه نگرفتی قضیه رو گفتم خیلی عصبی شد گف ولش کن خودم میام جمع میکنم غذارو ببرم پرت کنم تو صورتش ولی من میگم نکن ولی اون لج کرده 😪

پیک هم خیلی بدی خورد کرد حتی نذاشت جوابشو بدم گاز داد رفت

چی بگم غذارو کوبیدم زمین همه برنجا پخش زمین شد ب شوهرم سرکار ز زدم گفتم غذا بگیربیار گف مگه نگرفتی ...

برید بگید ولی به ای شدت خفن با دعوا نه کارشون زشت بوده واقعا

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم