2737
2734
عنوان

چطوری باید مراسم عروسی مذهبی بگیرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2720 بازدید | 24 پست
اینجوری میخواین عروسی بگیرین چرا مهمون دعوت کنید اونارو اذیت میکنی لباس عروس لختی بپوش برو آتلیه&nbs ...

خب اخه نمیشه که مادر و پدرم میخوان منو تو لباس عروس ببینن و اقوام بالاخره باید یه مراسمی باشه 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ... غصه هم می گذرد ( سهراب سپهری )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا همه چی باهم تضاد داره 

آهنگ. نمیخوای دف میخوای 

لباس لختی میخوای جشن نمیخوای 

خب ی لباس تنت کن برو اتلیه نیاز نیست دعوتی داشته باشین 

بعد هم فامیل رو شام بدین

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

استارتر میتونی لباس بپوشی و بری عکس بگیری بعد فامیل درجه یک پای سفره عقد باشن 

بعد کل فامیلا رو دعوت کنی شام توی یه تالار و اونجا لباستو میتونی عوض کنی ، بعد هم بهشون بگی که پول عروسی صرف کار خیر میشه ، اگه شما هم مایل باشید میتونید هر چقدر که خواستید پول بدین 

2728
خواهش میکنم خوشبخت شی ننه🙏🏻😘😍

قربونت  بنظرت جایی هست که تو تالار همونجا  که شام میدیم سفره عقد باشه ؟؟؟ یعنی دیگه یه اتاق جدا نباشه 

استترتر جان قدیما که ددصد بیشتر مردم مذهبی تر بودن چطور عروسی میگرفتن 

زمان مامانا یا جلوتر 

ارایشگاه داشتن هم لباس عروس قشنگ این آرزوی هر دختریه لباس عروس تنش کنه 

شمام خیلی راحت میتونی مردونه زنونه کنی

تو اتاق عقدم جر افراد نزدیک کسی نباشه 

بالاخره تو فامیل شما هم شما رومیشناسن با عقایدتون آشنان هرکی دلش بخواد میاد 

من خودم به شخصه این جور عروسی باشه هم میرم با اینکه حجاب ندارم 

ولی همرنگ جماعت میشم میرم عروسی شیرینی میخورم فامیل و میبینم و برمیگردم برامم مهم نیست رقص نباشه 

خوشبخت بشی عروس خانم هرطور دلت میخواد عروسیت و بگیر

اون روز مختص تو و آقا داماده

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
استترتر جان قدیما که ددصد بیشتر مردم مذهبی تر بودن چطور عروسی میگرفتن  زمان مامانا یا جلوتر&nb ...

چقدر شما خوبی عزیز دلم من تو فامیل هم با اینکه ازشون راهنمایی خواستم کلی مسخره کردن و گفتن که عقایدم به درد نمیخوره 💗 مرسی که انقدر فهمیده ای و برای هر عقیده ای احترام قائلی 

2738
چقدر شما خوبی عزیز دلم من تو فامیل هم با اینکه ازشون راهنمایی خواستم کلی مسخره کردن و گفتن که عقایدم ...

نظر بقبه برات اصلا و اصلا مهم نباشه 

من تجربه کلی زندگی رو دارم این و فهمیدم بالاخره یه روزی همه از کنار ادم میرن تنها کسی که برا ادم میمونه خودش هستش 

پس فقط اون چیزی که دلت میخواد و اجرا کن 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
قربونت  بنظرت جایی هست که تو تالار همونجا  که شام میدیم سفره عقد باشه ؟؟؟ یعنی دیگه یه اتا ...

اگه بگی میچینن 

من خیلی وقته عروسی نرفتم ولی ده سال پیش اونور سالن سفره عقد بود ، اینور هم تالار و مجلس زنونه ( یعنی اتاق عقد و قسمت خانوما تو یه طبقه بود ) طبقه پایین هم مردونه بود 

ولی در اتاق عقد و سالن خانوما جدا بود