2410
2553

ببینید شرایطم اینه که فیلم نمیخوام بگیرم فقط عکس دوس دارم و لباس عروس بپوشم و برم ارایشگاه 

از طرفی خب من مذهبی هستم نمیخوام تو مراسمم برقصم و اهنگ و اینا باشه 

مولودی هم دوس ندارم به شخصه 

بعد میخواستم با لباس عروس برم سر سفره عقد و دف نوازا هم یه نیم ساعتی دف بزنن بعدشم تالار حدود یک ساعت شام بدیم به اقوام و تموم ولی خب سر سفره عقد که با اون همه ارایش نمیتونم بیام بین همه و از یک طرف هم دوس دارم لباس عروسم لختی باشه اون مدلی که میخوام 

جیکاررر کنمممم 🥺

❤️

زنونه مردونه جدا

بعد اهنگ نباشه اهنگ رقص نباشه ینی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من باشم عروسی نمیگیرم یعنی خودم هم روحیاتم مثل شماست ولی ماه عسل رو ترجیح میدم..برو ماه عسل بعد لباس عروس بپوش برو آتلیه عکس بگیر

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

خب وقتی اهنگ نباشه چیکار میکنید؟ 

منظورم اینه تو مراسم عروسیتون چیکار میکنید پس؟ 

یعنی هیچ کس نمیرقصه؟ 

خودت و شوهرت هم نمی‌رقصین؟ 

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...
2714

ما تو خونه دو طبقه دایی شوهرم گرفتیم خانما بالا آقایون پایین

با ۱۰۰تا مهمون

مولودی 

منم تور باز پوشیدم

آتلیه رفتم

شام و شیرینی و میوه

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)

ما عروسی دختر داییم رفتیم مذهبی بودن اهنگ نداشته بودن داخل مردونه ها

داخل زنونه هم بزور داییم اهنگ گذاشت خدایی عروسی نگیرید 

برو امام رضا حالشو ببر پولشم بده خیریه 

وگرنه لباس لختی دف بهم نمیخونه 

2706