2733
2739

برو طلافروشی قیمت بگیر به همون قیمت بفروش 

من اینکارو کردم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقد کامل توضیح دادی واقعا مرسی 

منو میگی؟

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738
برو طلافروشی قیمت بگیر به همون قیمت بفروش  من اینکارو کردم

یعنی به سود من‌نمیشه؟ که به خواهرم بفروشم یا به طلا فروش؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
دقیقا گرم طلا رو ضربدر قیمت گرمی اون ساعت طلا بکن همون میشه. مثلا طلا گرمی یک و صد و تو ده گرم می فر ...

مثلا طلا گرمی ۱۱۰۰

چرا ضربدر ۱۲۰۰ کنم؟

ببین برای من سود داره  ب طلا فروش بفروشم یا ب خواهرم؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
مثلا طلا گرمی ۱۱۰۰ چرا ضربدر ۱۲۰۰ کنم؟ ببین برای من سود داره  ب طلا فروش بفروشم یا ب خواهرم؟

اشتباه گفتم طلا یک و صد باشه همون گرمی یک و صد

به طلا فروش یا خواهرت فرق نداره طلافروشم همینقدر حساب میکنه تازه ممکنه کلک بزنه مثلا مالیات بر ارزش افزوده هم حساب کنه

مثلا طلا گرمی ۱۱۰۰ چرا ضربدر ۱۲۰۰ کنم؟ ببین برای من سود داره  ب طلا فروش بفروشم یا ب خواهرم؟

امروز طلا فک کنم گرمی یه ملیون و صد وشصت بود اگه امروز میفروشی گرم طلاتو صربدر این کن اگه فردا میفروشی قیمت فردا...

2706