2737
2739

منی ک هنوز بچع ندارم میتونم برم لیزر؟؟

چون از ی طرف شنیدم اشعه هاش رو باروری و تخمدانها تاثیر منفی داره.

و از طرفی میترسم وقتی باردارشدم بخاطر تغییرات هورمونی رشد موها بیشتر بشه و دوباره مث روز اول بشه.

بنظرتون اینا واقعیت داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنین و از تجربتون بگین💙

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم و باردار م شدم. و اینکه قطعا اگه نری شارژ به مرور موها بیشتر میشه...

تو بارداری هم میرفتی برا شارژ؟ چن وقت ی بار؟

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2742

تاثیری رو باروری نداره فک کنم چون اشعه ای که از دستگاه میاد نهایتش به ریشه مو برسه ،عمق نداره ، اینجوری نیست از شش تا هشت جلسه بری لیزر و تا اخر عمر مو نداشته باشی ،هر چند ماهی یکبار باید بری واسه شارژ، ولی تاثیرش فوق العاده س ،حیلی بهتر از خارش ژیلت و تیغ و درد اپیلاسیون و حساسیت احتمالی و سوزش مودر موبر هست 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

من میرم هنوز عروسی نکردم کو تا بخوام بچه دار شم تو بارداری فک نکنم بشه رفت خوب نیست ولی میدونم اگ شارژش نکنی جلستاتشو ی مقدار کمی برمیگرده حالا بعد زایمان میشه دوباره رفت