2733
2739
عنوان

مد روز ترین لباس مجلسی چه مدلیه ؟ میخوام بدرخشم 🔥⚡

| مشاهده متن کامل بحث + 43824 بازدید | 102 پست
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂  نشنیده بودم والا 😂 یه لحظه یاد مدل لباس های جشنواره جشنواره مت گالا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ایول دقیقااااااااا 😂😂

همه هم منو با این خانومم مقایسه میکنن 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
آرایشگاه که هماهنگ کردم  اره عزیزم همینجوری گفتم شیک و ساده میخوام ... لباسم همیشه تو عروسیا م ...

عزیزم توروخدا نری به خودت پر و نمی دونم شاین بزنی بخاطر دختر خاله ت 😶😶😶

تو عروسی معمولا نباید شباهت زیادی از نظر ظاهری به عروس داشته باشی... 

زیبایی در سادگی هست 

با این اطلاعاتی که از لباس دختر خالتون دادین گونی هم بپوشی در مقایسه با اون زیبا تره 😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکاری کنی ‌‌‌‌‌‌‌و‌هرچی‌بپوشی   باز یه عده مخالف هستن و گیر میدن بت

آره والا 

😭

من با گیر دادنشون مشکل ندارم با مقایسه  ای که میکنن مشکل دارم 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2728
آره والا  😭 من با گیر دادنشون مشکل ندارم با مقایسه  ای که میکنن مشکل دارم

چه عجیب 

حالا تمام لباس های من و دختر خالم طراحی می کنه 😶

امان از مقایسه ها

مقایسه کردن اطرافیان شما و دخترخالتون رو وارد یه مسیر رقابتی کرده 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
عزیزم توروخدا نری به خودت پر و نمی دونم شاین بزنی بخاطر دختر خاله ت 😶😶😶 تو عروسی معمولا نباید شب ...

نههههههه اصلا عزیزم 

هیچ عروسی تا حالا خودمو شبیه عروس یا خیلی جلف نکردم 😂😂😂😂

اون هیکلش مستطیلیه ، بالاخره هر کس یه جوریه همه هم خدا افریده ولی مردم مقایسمون میکنن اگر کمتر باشم حرف و حدیث پیش میاد 😭🖤

ممنون فریماه جون واقعا بهم اعتماد به نفس دادی😉😉😉😂😂😂😂😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2740
بله  البته بستگی داره تو چی بخوای از مخمل استفاده کنید

من 24 سالمه و لاغرم پوستمم بین گندمی و سبزه اس😅

از این مدل لباس رومی ها با پارچه مخمل به من میاد به نظرت؟ چه رنگی؟ 😕 

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
من 24 سالمه و لاغرم پوستمم بین گندمی و سبزه اس😅 از این مدل لباس رومی ها با پارچه مخمل به من میاد ب ...

برای پوشیدن لباس رومی باید پایین تنه ی نسبتا توپری داشته باشید 

اگه اندامتون کامل یه دست لاغر باشه فکر نمی کنم بهتون بیاد 

پارچه ی سرمه ای مخمل هم خیلی قشنگه هم به رنگ پوستتون میاد