2733
2734
عنوان

سوال شرعی دارید بپرسید

89 بازدید | 8 پست

سلام علیکم

👈 حتمانام مرجع تقلید در سوال، بیان شود

🌼 با تشکر

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

با عرض سلام 

میخواستم بدونم وقتی نون سنگک می‌خریم و روش سنگ داره 

باید سنگ ها را جمع آوری ونیم و تحویل نانوایی بدیم 

با توجه به اینکه ما نان خریده ایم و پول سنگ ها را ندادیم؟

مرجع 

مکارم

قد۱۵۳/وزن فعلی ۵۶   وزن هدف ۵۰  
با عرض سلام  میخواستم بدونم وقتی نون سنگک می‌خریم و روش سنگ داره  باید سنگ ها را جمع ...

سلام خیر لازم نیست

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام من تایپیک قبلیتون پرسیدم ولی جواب ندادین میشه اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنماییم کنید ؟ ☹

نظر اسلام راجع به موسیقی چیه ؟

مثلا یه خانوم ساز بزنه نه بخونه فقط ساز و ...

مرجع تقلیدم رهبر هستش

بهترین نسخه خودت باش🤞
لکه بینی هایی که تو بارداری داریم گاهی غسل نمیخواد؟ مکارم

بستگی داره ک شرایط و صفات حیض داره یا نه اگر داره حیض وگرنه استحاضه هستش 

اگر ناشی از زخم باشه ک غسل نداره 

سلام من تایپیک قبلیتون پرسیدم ولی جواب ندادین میشه اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنماییم کنید ؟ ...

سلام 

اگر موسیقی مناسب با مجالس رقص و پایکوبی نباشد و به عبارت دیگر مناسب با مجالس گناه نباشد و انسان را از یاد خدا غافل نکند حرام نیست

2740
عزیزم میشه یک مرجع تقلید که آسون بگیره معرفی کنی

سلام انتخاب براشاس اسانی انتخاب اشتباهی

سه راه برای تشخیص مرجع تقلید اعلم وجود دارد:

1. خود فرد به یقین برسد مثلا در جای که خود فرد عالم باشد و توانایی تشخیص مرجع تقلید اعلم را داشته باشد .
  2. از دو نفر عالم عادل بپرسید و هر دو یکنفر را برای شما معرفی کنند البته نباید با حرف دو عالم عادل دیگر تعارض داشته باشد.
  3. اگر گفته ای عده ای اهل علم یقین به اعلم بودن یک مرجع تقلید پیدا کند.