2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته از دست مامانم

214 بازدید | 15 پست

از صبح ساعت ۶ کلی بهم حرف بد زد

بهش گفتم من کلاس دارم بیا با گوشی کارهای رو بکن بعد این قدر زخم زبون نزد و قیافه گرفت

بعد وسط کلاس هی خواهرش زنگ زد من رد تماس زدم رفتم ب مامانم گفتم این هی زنگ میزنه دوباره شروع کرد 

خیلی دلم گرفته مگه من چیکارش کردم که با من اینجور میکنه واقعا چیکار کردم خیلی دلم گرفته 

دیروز پسر خاله هام اومدن براشون شیرینی و چایی آورده برا من لیوان نیاورد باهاشون حرف میزنه اما با من نه 

خیلی حالم بده همش باد کارهای گذشتش با من میافتم خیلی حالم بد میشه میخوام ازدواج کنم فقط اینو نبینم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
چند سالته؟

۲۱

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بی خیال بابا مادرته  مامان منم خیلی خواهر زاده هاشو بیشتر از من دوست داره اما دیگه عادت کردم

چ جوری بیخیال باشم شب تا صب زخم زبون میزنه نمیتونم تحملش کنم

2738
جوابشو نده خسته بشه پدرت چی میگه؟ 

پدرم کلا ما رو ول کرده ی روز میاد ی روز نمیاد برا خواب میاد اونم میره طبقه بالا مامانم طبقه پایین 

منم خونه بابام خیلی سختی کشیدم و از مادرم حرف شنیدم ولی بدون خونه شوهرم بهشت نیست

آره بابا اونا از گوشت و تن خودتن باهات بد باشن ببین غریبه چجوره نبین یروز اول میگن گلم خوشگلم روزای بعدش رو داشته باش 

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
پدرم کلا ما رو ول کرده ی روز میاد ی روز نمیاد برا خواب میاد اونم میره طبقه بالا مامانم طبقه پایین&nb ...

برو پیش بابات بخاب

پدرم کلا ما رو ول کرده ی روز میاد ی روز نمیاد برا خواب میاد اونم میره طبقه بالا مامانم طبقه پایین&nb ...

مامانت اعصابش داغونه

خونه ای که توش صمیمیت نباشه پدر مادر باهم نسازن همینه اما دوست عزیز ناراحت نباش سعی نکن بخای فرار کنی بری خونه شوهر اشتباهی

مستقل باش اگه میتونی کار کن و درس هم بخون 

یه مدت باهاش کاری نداشته باش ببین چکار میکنه شاید چیزی ازت خاسته انجامش ندادی و لج کرده

ببخشید چرا پدرو مادر حق دارن بچه ای که به خواست خودش وارد این دنیا نشده رو اذیت کنن؟ از طرفی مگه نمیگن لج بازی کار بدیه مگه نمیگن دل شکستن کار بدیه؟ مگه پدرو مادر مثل ما ادم نیستن؟ مگه گناهی که من انجام بدم عذاب نداره چرا گناه اونا نباید عذاب داشته باشه؟ چرا معلم و روانشناس به ماها توصیه میکنن دل نشکونین وگرنه خدا دوستتون نداره ؟ مگه نمیگن ادمی که ازار میده هیچ دوستی نداره؟ کسی دوست نداره باهاش دوست بشه؟ اینهمه حرف رو فقط به بچه ها میگن؟ یعنی اون دنیا پدرو مادرا جواب کارهای بدشونو نمیبینن؟ پدرو مادرا نباید از عذاب اخرت بترسن؟ 

2706