2737
2739

صبونه چی میخورین؟

چیکارا میخواین بکنین امروز؟

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برم سر کلاس

کتابی که دستمه تموم کنم.

چندتا فیلم مهم هست که باید ببینم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728

منم بگم ؟😁

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

منی که از ۶ بیدارم

ههههققق😢

صبحانه پلو کباب خوردم😑از دیروز مونده بود دیگه وسوسه شدم در حد ۱۰ قاشق برنج بود البته زیاد نبود

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

صبحونه سیب خوردم پیاده روی کردم بعدشم چندتا لقمه پنیر و خیارسبز خوردم

رفتم سرکار ولی گفتن بخاطر میون تعطیلی امروزو تعطیل کردن 

پس امروز وقت دارم برم فاز دوم واکسنمو بزنم

سلام😁من ساعت۸بیدارشدم رفتم پیاده روی دوشمم گرفتم صبحانه سه تا بیسکویت مادر با چای خوردم دیگه کارای خونه رو بکنم جاروبرقی کردگیری نهار درست کنم بعداظهر یک ساعتی بخابم تا شب شام درس کنم فیلم ببینم ۲۰دیقه ام اخرشب درازتشست برم و تماام😉

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋
2738

ساعت هفت پاشدم

شیر قهوه خوردم

خونرو مرتب کنم

استراحت کنم

ب خودم برسم 

ناهار بخورم

کارای عقب موندمو انجام بدمو...

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  

من از دیروز باخودم قرار گذاشتم بچه هام رفتن مدرسه، صبح زود یکساعت برم پیاده روی

ولی الان حسش نیست و میخوام بخوابم

زخمهایت را پنهان کن، اینجا مردم، زیادی با نمک شده اند
صبحونه سیب خوردم پیاده روی کردم بعدشم چندتا لقمه پنیر و خیارسبز خوردم رفتم سرکار ولی گفتن بخاطر میو ...

یعنی امروز اداره ها تعطیله بدبخت شدم که

پست بانک ها چی اونا که تعطیل نیستن؟؟؟ 

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین

برنامه من صبحونه اکثر اوقات شیره ارده اونم انداز دوتا لقمه

تمیز کاری خونه که انگار توش بمب زدند

رفتن‌خونه مادر شوهر چند روز نرفتم اگه نرم ناراحت میشن 

راستی پسرمم تکالیف داره کلاس انلاین داره باید بهش کمک کنم 

عصرم که باید شام درست کنم برا حضرت اقا 

گمان می برم که اگر خداوند ، صد هزار گونه خنده می آفرید اما رسم اشک ریختن را نمی آموخت ، قلب حتی تاب ده روز تپیدن را هم نمی آورد…
2706