2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون تا ب حال خیانت نکردن؟اصلا هس همینجور مردی

| مشاهده متن کامل بحث + 2318 بازدید | 145 پست

بله که هستن اتفاقا زیادن فقط ما بیشتر درمورد مردایی میشنویم و میبینیم که خیانت کردن بخاطر همین فکر میکنیم مرد خوب وجود نداره. من و همسرم الان ۱۵ ساله با همیم ۷ سال دوست بودیم یکبار ازش خیانت ندیدم. آدم حساسیم هستم یعنی خیلی زود متوجه میشم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حرفم میرسی یه روز

صد در صد مخالفم 

من وقتی همسرم خاستگاریم امد با بد ترین شکل ممکن پسش زدم بخاطر دید اشتباهم نسبت مرد ها 

و میدونی انقدر دختر های جور واجور اطرافش بودن حتی اعتراف میکنم بعضی هاشون زیبا تر از من بود همسرم هم خیلی موقعیت مالی و شغلی خوبی داره یعنی اشاره میکرد میتونست تو یه روز عروسی کنه  و بره ولی به اندازه یک سال رفت و امد تا دید منا نسبت به اقایون تغیر داد و منم موافقت کردم

عزیزم همه اقایون اینجوری نیستن مثل زن ها اون ها هن هم خیانت کار توشون هست هم پاک..

ایرانم🖤🖇️
2728

ببخشیدالان دیگه دنبال مردای خیانتکارنباشین دوره اش گذشته بگین زن غیرخیانتکارچنددرصدهست 

انقدرمرداروگنده نکنیدبابا الان درصدکمی اززنا خیانت نمیکنن به شوهراشون مردابهترن دیگه....

انشالازنای خوبم کنارمردای خوب زندگی کنن

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
2738

خدا را شکر ک اینقدر مرد خوب زیاده

همسر من عاشقم بود دیوونم بود ۴سال سختی کشیدیم تا بهم رسیدیم ولی صااف وقتی  بهم رسیدیم خیانت کرد خیلی برام سنگین بود خیلی بهم سخت گذشت از چشمم افتاد ولی هیچوقت راجع ب همه مردها اینجوری فکر نکردم

نمیدونم الان پشیمونه یا نه ولی تاوان بدی داد و امیدوارم همه خائن ها تاوان کارشون را ببینن

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

الان در شرایط روحی هستم که با تمام وجود دلم میخواد همسرم خیانت کنه و برای همیشه از زندگیم بره

نه گریه میکنم نه ناراحتی

فقط میخوام رها شم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
بله بابای من کاملا از اون ادمای فرشته است ک مامانم بهش ۱۰۰ درصد اطمینان داره  خدا حفظش کنه❤️❤️

عزیزم برای ارامش منو همسرم اینکع بریم خونمون صلوات میفرستی من جدت خیلی اعتقاد دارم 😍

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
ینی چی مگه دروغ میگه؟ چاق باشی میگن به اندامت برس مانکن شی. چاق نباشی میگن من زن تپل دوس دارم. سبزه ...

بله

شما انتخاباتون‌ مشکل داره

همه که اینجور نیستن‌

مثل اینه که یه مرد با چند تا هرزه در ارتباط باشه و بگه همه زنا خرابن

الان مثلن پدرشوهرم به زنش مگه خیانت کرده حالا پدررمن زود رف ولی پدرهمسرم که هس جاریم ۳۰ساله عروسشونه ...

خداحفشون کنه وعشقشون پایدار باشه

ولی همسر من هم خیلی بهم احترام میذاره تاحالا صداش رو روم بلند نکرده ولی اهل خیانته

بعضیا خیلی متظاهر هستن،ذات کثیفشون رو نشون نمیدن

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2706