2733
2734
عنوان

ژله قالبی‌ چطور درست میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 49 پست
ژله از این دراژه ها 4 قاشق هست که من با دو لیوان آب گرم و نصف لیوان آب سرد مخلوط می کنم. برای نصفش آ ...

دراژه؟؟؟؟.

ژله؟؟؟؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
چشمی به نسبت حل شدنش ولی نکنی بهتره بعد برای این کوچیکا ژلاتینم بریز

خوب اگه اینجوریه‌ که ببینم کلا یه بسته چند قاشقه‌ به اون نسبت کمش کنم😉 گفتم شاید شماها بلد باشید

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم روغن با برس میکشم به قالب ژله هم میذارم زیاد بمونه اصلا ظاهر و طعم بدی پیدا نمیکنه 

انقد بدم میاد وقتی ژله درست میشه یه حالت چرب میشه روش

2728

نه بابا اصلا روش روغن نمیمونه وقتی در حد خیلی کم با برس باشه بعدم خالیش که میکنم با یه دستمال یکم روش میکشم گاهی ولی اصلا دونه روغن روش نیست عین وقتی نریختی 

بله چطور عزیزم. از چی تعجب می کنی. اونم هم اینقدر زیاد    

ندیدم‌ تا حالا و نشنیدم 

من بارها درس کردم تجربمو خدمتتون میگم

اولا برای ژله بهترین قالب اون پلاستیکی فشرده هاس قیمتشم خیلی, مناسبه

با قلمو در حد خیلی خیلی کم چرب کنیدموقع در آوردن سی ثانیه توی آب جوش بزارید

سریع برگردونین

اما بازم تاکید میکنم قالبای پلاستیکی خیلی بهتره من با همونا ژله هفت رنگ درست کردم بارها

من کاربر قدیمیم😍😊😉🙃🙂🤩😘😗☺️
من بارها درس کردم تجربمو خدمتتون میگم اولا برای ژله بهترین قالب اون پلاستیکی فشرده هاس قیمتشم خیلی, ...

ممنون‌ ژله هفت رنگ چطوره

2740
ممنون‌ ژله هفت رنگ چطوره

من هر رنگ رو نصف میکنم

نصفش رو ژله بستنی میکنم نصفش ژله معمولی 

باید لایه لایه بریزید بزارید یخچال برای ژله و فریزر برای ژله بستنی بعد که خودشو گرفت برید لایه بعدی 

در نهایت هم در بیارید

من کاربر قدیمیم😍😊😉🙃🙂🤩😘😗☺️
من هر رنگ رو نصف میکنم نصفش رو ژله بستنی میکنم نصفش ژله معمولی  باید لایه لایه بریزید بزارید ...

چقد زمان میبره؟

ببین بلدی که اگه نخوام همه ژله رو درست کنم برا دو قاشق از ژله چقد باید آب بریزم؟

ببین کل ژله چقدره تقسیمش کن آبی هم برای یه بسته که می‌ریزی اونم تقسیم کن به همون مقدار

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
من هر رنگ رو نصف میکنم نصفش رو ژله بستنی میکنم نصفش ژله معمولی  باید لایه لایه بریزید بزارید ...

😃😃😃😃😃😃 افتضاح  شد

😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔🥱

اینم‌ قالبم

😭😭😭😭