2726
عنوان

ژله قالبی‌ چطور درست میکنید؟

290 بازدید | 49 پست

دوست ندارم به قالب‌ روغن‌ بزنم ژله خیلی زشت میشه چرب میشه‌

یه بارم تو آب گرم گذاشتم که از ظرف جدا شه کمی آب شد کمی بدقیافه شد

شما چیکار میکنید؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قالب سیلیکونی استفاده کن

دقیقا سیلیکونیه‌ قالبم‌ از این گل کوچیکا‌ 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2728

یکم روغن با قلمو میزنم اصلا چرب و زشت نمیشه

ی روش دیگه هم هست ی مقدار آب بزنید ته قالب و بذارید یخ بزنه اون موقعه ژله رو بریزید من ی بار امتحان کردم خوب دراومد

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
احتمالا زیاد گذاشتی توی آب. من هم از روغن بدم. یکم که توی اب می گذارم بدون مشکل از قالب جدا میشه

شکل ژله عوض نمیشه؟

از این قالبای‌ کوچولو‌ میگم‌ نه بزرگا

زیاد نگه داشتی تو اب جوشی لحظه بذار در ببار دورشو اروم با چاقو جدا کن بعد دوباره بذار دربیار بذار یخچال بمونه بعد بیار سفره

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

یکم آب بزن بعد بزار فریزر ده دیقه بعد درارش ژله بریز توش 

یا سشوار بگیر بهش 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
احتمالا زیاد گذاشتی توی آب. من هم از روغن بدم. یکم که توی اب می گذارم بدون مشکل از قالب جدا میشه

سیلیکونی که راحت جدا میشه شاید چون کوچیکه سخت جدا میشه خب کم روغن بزن 

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
یکم روغن با قلمو میزنم اصلا چرب و زشت نمیشه ی روش دیگه هم هست ی مقدار آب بزنید ته قالب و بذارید یخ ...

برا قالب بزرگ فکر خوبی به نظر میرسه

چون قالبم‌ از این ریزاست ‌که چندتاییه‌ فک میکنم تا ژله رو بریزم‌ و بخوام بزارم یخچال آب میشه😃

از اینا برا من گله و ریزتر

این کوچیکا خیلیش فیکن احتمالا اونم فیکه و چون کوچیکه ژله رو باید با ی لیوان ابجوش بذاری و حتما باید چرب باشه چون کوچیکه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
زیاد نگه داشتی تو اب جوشی لحظه بذار در ببار دورشو اروم با چاقو جدا کن بعد دوباره بذار دربیار بذار یخ ...

باشه بازم با آب جوش امتحان میکنم آخه هرکاری میکردم جدا نمیشد تا زمانی گذاشتم که جدا شد 

طرح گلش‌ به هم میریزه

یه بار گذاشتم فریزر‌ خیلی موند یخ زد درش آوردم کلا آب شد😃

2706