2726
عنوان

عاشق پسر عموم شدم😐🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 6841 بازدید | 232 پست
قنبر نگاه به سن سالت کن خجالت بکش🤣🤣🤣

😐😐😐😐😐😐😐

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهار تا خاله دارم هیچکدوم پسر ندارن لعنتی 😐😂😂💔

خوشبختی واقعی رو داری حس میکنی من هروقت یه غلطی بکنم اینا میان بع مامانم میگن 🙄

لامصب با هردینی که بشمارم آخرش میریم جهنم😐🚬👌.
چطوریه خب؟ پسر خاله ندارم

اخی😂😂💔لوسن دیگه ..همه چیز تو همین کلمه لوس تعبییرمیشه..به کیا میگن لوس بنظرت😂

سعی میکنم ظاهرم نشون دهنده این باشه ک( همه چی آرومه من چقدر خوشبختم)  من ک ب جایی نرسیدم!اما اینجوری خیلیارو میسوزونم....
2728
سلامم نکن پس 😐😂😂😂

قبی هنو مجردی🤨🤨

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
😛😛😛 پسر خالم دنبالمه 😛😛😛😛 دوتا پسر خاله  یکی پسر دایی  دوتا پسرعمو😐

خوش بحالت 😂😂💔

من تنها پسر مجرد تو فامیل یه پسر عمه بد اخلاقه بد عنقه که به هم سلامم نمیدیم   

قنبر نگا به سن و سالت کن خجالت بکش 😍😁😂😂✌️❤️ . ⟨چالش حرف ناشناسم♡⟩https://harfeto.timefriend.net/16404528670076
چهار تا خاله دارم هیچکدوم پسر ندارن لعنتی 😐😂😂💔

من ی پسر خاله دارم 3 سال ازم کوچیکتره    

ی پسر اییم دارم 2 سال کوچیکتره ابراز علاقه هم کرد ولی عنتز ازم کوچیکتره  

200 تا پسر عمو دارم انگار پدر کشتگی داریم با هم  

خوش بحالت 😂😂💔 من تنها پسر مجرد تو فامیل یه پسر عمه بد اخلاقه بد عنقه که به هم سلامم نمیدیم &nbs ...

اه از پسر عمم متنفرم لوسه همش میاد پیشم میشنه لوس بازی درمیاره من دستش و میپیچونم بره عقب تر😐😐

کم مونده بیاد تو دهنم😐😐😐

مثلا عاقل شدید؟😂😐 چر باهاش گرم نمیگرفای بنده خدارو ایشششششش😒😂

ندیگه ردش کردم رفت..وقتی خواستگاری کرد ازم خیلی خوش رو تر شده بود همینکه جواب رد دادم ..مثل قبل شد😂😂اره الان عاقلیم ماشالا😂😂

سعی میکنم ظاهرم نشون دهنده این باشه ک( همه چی آرومه من چقدر خوشبختم)  من ک ب جایی نرسیدم!اما اینجوری خیلیارو میسوزونم....
2706