2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در حد سکته کردن میترسیدم خیلی وحشدناک بود برام رفتم حجامت تخصصی هم انجام دادم مال گودی کمر که از همش سخت تره و دردناک تر چون رو سیاتیکه و پر عصب ولی رفتم دیگه هر جوری بود خیلی عالی بود راجب فوایدش سرچ کن 

لطفا در رابطه با دعا و معرفی کردن دعانویس و جادوگر درخواست دوستی ندید نه کسیو میشناسم نه کسیم معرفی میکنم ممنون😊
2731
میگن بترسی خون نمیاد درسته؟

والا مال من که اومد زیادم اومد دیگه نمیدونم 

لطفا در رابطه با دعا و معرفی کردن دعانویس و جادوگر درخواست دوستی ندید نه کسیو میشناسم نه کسیم معرفی میکنم ممنون😊
2740

منم انجام دادم دردش در حد یه سوزش خیلی جزئی 

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
حجامت تخصصی چیه؟؟

یه حجامت عام داریم یه خاص حجامت عام همون مال وسط پشته بین دو کتف حجامت خاص یه جاهای خاصه مثل سر و ساکرال و.....من حجامت ساکرال یا همون گودی کمر انجام دادم اونی که انجام میداد گفت این از همه حجامتا تخصصی تره و بیشترم درد میکنه چون رو نخاع و سیاتیکه باید بری پیش یه آدم حرفه ای هم این کارو انجام بدی خطرناکه 

الان وقت حجامت هست ؟یا هر وقت بری میشه

هر وقت دوست داشتی میتونی انجام بدی

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
وای چه ترسناک😬😬😬

آره یه جای خوب برو طرف حرفه ای باشه درد داشت ولی می ارزید به فوایدش راجبش سرچ کن تو اینترنت 

2706