2737
2734
عنوان

خونریزی طولانی مدت

160 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها من امروز دقیقا 3 ماهه زایمان کردم سزارین 

بعد خونریزیم قطع نشده یعنی وسطا یه هفته ای پاک بودم باز شروع شده 

دکترم رفتم آزمایش دادم سونو دادم میگن مشکلی نیست چون شیر میدم قرص اچ دی داده اونم بی فایده است کسی مثل من بوده؟ چیکار کنم خسته شدم خیلی ام نگرانم میگم نکنه سرطان رحمی چیزی گرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ناراحت نباشین کاملا طبیعیه.فقط رگهای خونی رحمت جمع نشده.ازاین آش ها که بعد زایمان میخورن نخوردید.اسی قدیما روز دهم زایمان زائو رو میبردن حموم یه زرده تخم مرغ میدادن این میگرفت اونجا زرده کاملا جذب میشد خونریزی تموم میشد البته الان واسه شما دیگه دیره .اگه دسترسی داری عنبر نسارا دود بده فوری خوب میشه

2728
مفنامیک اسید با ترنسید کپسول بخور قطع میشی منم پارسال بعد سزارین اینجوری بودم تا سه ماه خونریزی داشت ...

عزیزم شیر میدم مشکلی نیست بخورم؟ هر چند ساعت بخورم؟ شما بعد خوردن این قرصها چند وقت بعد قطع شدید.؟بخدا خسته شدم 

عزیزم شیر میدم مشکلی نیست بخورم؟ هر چند ساعت بخورم؟ شما بعد خوردن این قرصها چند وقت بعد قطع شدید.؟بخ ...

منم شیر خودمو میدم عزیزم هر 8 ساعت بخور دکترم گفت بچه شیر میدی مشکل دار بعد از سه روز تموم میشه خونریزی، کپسول مفنامیک و کپسول ترنسید به فاصله نیم ساعت از همدیگه هر 8 ساعت بخور

نه ناراحت نباشین کاملا طبیعیه.فقط رگهای خونی رحمت جمع نشده.ازاین آش ها که بعد زایمان میخورن نخوردید. ...

خوردم عزیزم بنده خدا مامانم خیلی بهم رسید ولی نمیدونم چمه اونم نگران عنبر نسا دارم چجوری دود بدم؟ یعنی دود بدم بشینم رو دود یا چی

2738
خوردم عزیزم بنده خدا مامانم خیلی بهم رسید ولی نمیدونم چمه اونم نگران عنبر نسا دارم چجوری دود بدم؟ یع ...

اره عنبر نسارا رو بگیر رو آتیش دود کرد بنداز تو شیشه بزرگ سس مستقیم بگیر اونجا فوقش یه هفته فوری خوب میشی

یه چیزی هم یادم افتاد اگه به احتمال ضعیف عنبر نسارا جواب نداد پودر پوست انار رو با پودر مازو بگیر.مازو تو عطاریاهست نوک قاشق چایخوری ناشتا با آب یا دوغ یا ماست بخور زیاد نخور.پودرا رو با هم مخلوط نکن

راه حل سومم اینکه هرروز یه قاشق پودر کاکائو رو با یه زرده تخم مرغ خام قاطی کنی بخوری انشاا.جواب بگیری

2706