2737
2734
عنوان

اگه خواهرشوهرتون همش بهتون متلک بندازه بچت دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 61 پست

نه دختر داشتن سعادت میخواد نه پسر داشتن.اینجوری نگید مگه خدا بین بنده هاش فرق میذاره آخه.خدا کنه بتونیم درست تربیتشون کنیم.اگه به لیاقت وسعادت باشه خیلی از بزرگانمون فقط پسر دارن خیلی ازخلافکارا هم دختر والبته برعکس هم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا حتی شعور ولیاقت اینکه جوابشو بدی نداره 

ولی بگو خودت که زنی

یابگو پسر مال مردمه مثل داداش شما که الان مال منه

هروقت حرف زد بگو انشاا.درست تربیت بشن جامعه یکم بهترشه

اینا رو خدا جوابشونو نگه داشته برابعد

2731
خب این چیزی که گفتی این جمله رو عوض نمیکنه همچنان به عهدهدی مرد هست و اسپرمی که اون لحظه رسی ...

ب رژیم زن . و محیط رحم هم بستگی داره

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
چرا خدا ادبشون نمیکنه

قطعا خدا ادبش میکنه ب وقتش دختر عمه من 

همراه با مامانم زایمان میکنه البته یه هفته دیرتر 

ب مامانم می‌گفته وای فک کنم دایی از حسودی داره میترکه ک بچه من پسره خودش دختر😁😂

پسرش الان یه دوزاریه ک نمیدونم قاچاقی سر مرز ترکیه گرفتنش(سربازی نرفته بود) 

همشم دنبال عرق و ورق رفیق بازی 

در حدی ک مامانش میگه کاش این یکیم دختر بود حداقل تو خونه پیشم می‌نشست 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
نزدیک پنجاه 

بگو خداروشکر که تو خوشحالی پسر داری و به خوشحالی منم احترام بذار به خاطر همدم و هم جنسی که بهم داده من خودمو خیلی دوست دارم. متوجه نمیشم که تو چرا خودتو دوست نداری؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2738
خب این چیزی که گفتی این جمله رو عوض نمیکنه همچنان به عهدهدی مرد هست و اسپرمی که اون لحظه رسی ...

شما درست میگین من دکتر رفتم گفت اصلا برنامه غذایی که میگن بیشتر برا مرده چون اگه اسپرم دخترش زیاد باشه براش دارو و برنامه غذایی که گرمی بیشتری داره مینویسیم که تعداد اسپرم پسرش بیشتر بشه حتی گفت خیلیا اومدن که اسپرم پسرو براشون جدا کنیم که صد در صد بچه شون پسر بشه میگفت یه دونه اسپرم پسرم نداشته پس همه چی به مرد بستگی داره بعضیا واقعا فقط بلدن دهنشونو باز کنن و به مادر بچه ها چرت وپرت بگنو قلبشو بشکنن

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲

نه ناراحت نمیشم اصن کیه مگه این خانوم خدای رو زمینه؟ نکنه آدم پسردار شد پسرش دزد و قاتل از آب درومد بچه تربیتش مهمه و اولویته عاقبت بخیریش مهمه نه جنسیتش بچه ها دست پدرمادرا امانتن فرقی هم نمیکنه جنسیت مهم اینه درست بارشون بیاری

نمیدونم والا اگه زبون منم مثل شمشیر بود خدا منم دوست داشت 

اسی چندتا دختر داری

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲

این حدیث پیامبر هم که درمورد دختره من از یه خانم طلبه که خودش دوتادختر ویه پسر داشت پرسیدم که چراپیامبر اینجور گفته عادلانه نیست.ایشون گفتن بخاطر اینکه اکثر مردم مخصوصا دوره جاهلیت از دختر خوششون نیومده پیامبر این حدیث وگفتند تا مردم همچین احساسی نداشته باشن وگرنه بچه صالحش خوبه

شما درست میگین من دکتر رفتم گفت اصلا برنامه غذایی که میگن بیشتر برا مرده چون اگه اسپرم دخترش زیاد با ...

چقدر جالب واقعا 🤔👌👌 

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2706