2737
2734
عنوان

اگه خواهرشوهرتون همش بهتون متلک بندازه بچت دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 61 پست

اولا هرچی خدا صلاح بدونه بندش باید شکر کنه‌...چیزیم زورکی نباید بخواد از خدا من خودم خیلی گریه میکردم داداش میخواستم الان بیشتر اذیتم می‌کنه که همش میگم چقدر من.‌.. بودم که زورکی خواستم....بعدشم از کجا معلوم پسرش یا نوه هاش آدم حسابی در بیان و در آینده باعث سر افکندگیش نشن و حسرت دختر تورو نخورن...من خودم به شدت دختریم و لی جاریم دوتا پسر داره دلیل نمیشه منم پسر بخوام اونم شوهرش میگه من آخرش یه دونه دخترو میخوام چون پسرا زن که بگیرن بیشتر به مادر زنشون محبت میکنند تا مادراشون

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
دلیل علمیشو درست نمیدونم ولی واسه منم دکترم فقط به همسرم برنامه غذایی داده

همینایی بود که گفتم عزیزم مرد باید اسپرمش yباشه تا بچه پسر بشه تا میتونین گرمی بخورین

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.