2733
2739
عنوان

نامزدم دیشب هی پشت تلفن لوس بازی درمیاورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 56 پست
پشت تلفن آخه چه فرقی به حالش میکنه⁦🤦🏻‍♀️⁩

😂😂😂

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

حق با شماست ولی بهتر بود فقط میگفتی حالا بعد زنگ میزنم 

تهشم‌خب مگه موبایل ندارین برین یه جا تنها صحبت کنید جلو خانوادت میشینی حرف میزنی؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عقد ک نیستید. دوست پسره؟ یا نشون؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
حق با شماست ولی بهتر بود فقط میگفتی حالا بعد زنگ میزنم  تهشم‌خب مگه موبایل ندارین برین یه ج ...

خب جایی نیس برم هرجا برم میان خونمون کوچیکه 

منم صدا تلوزیون تو گوشم بود اونم گیر میداد دیگه عصبی شدم

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
2740
گیرالگی بهت داده بوس بکن بوس بکن تازه خیلیم قدیمیع این کار

حالا یه بار کردم دو بار کردم بسه دیگه 

میگه نه آبدار😐

خب جایی نیس برم هرجا برم میان خونمون کوچیکه  منم صدا تلوزیون تو گوشم بود اونم گیر میداد دیگه ع ...

حق با شماست از نظر من 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
دوست پسریه که خونواده میدونن محض همینم خجالت میکشم

ینی اونوقت ک بوس پرتاااب میکردی خانوادت میدیدن؟😐😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ینی اونوقت ک بوس پرتاااب میکردی خانوادت میدیدن؟😐😂

نمیدیدن تو دیدشون نبودم ولی خب شاید صداشو بشنون

یه بار نشنون دوبار نشنون

اینم که هی میگفت نشد بازم بوس بده😐😐😐😐

اگه بشنونم خیلی خجالت داره خب

2706