2733
2734
خوشگل‌ترین‌ها رو بسارین عزیزم خداوند ساختمونتون رو از ناخوشی‌ها حفظ کنه... شاد باشی و تن‌درست😍💙

ممنونم عزیزم ان شاءالله بهترینا برات رقم بخوره 💙

پر از انرژی مثبتیا خیلی خوبه واقعاً 😄💙

"و سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً" و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه‌ی تلخی را نچشیدیم           اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم عزیزم ان شاءالله بهترینا برات رقم بخوره 💙 پر از انرژی مثبتیا خیلی خوبه واقعاً 😄💙

ممنونم از آرزوی قشنگت عزیز دلکم😍

و الان کلی انرژی از شما گرفتم ماه‌بانوجان😘💙

💙صدا کن مرا... 
ممنونم از آرزوی قشنگت عزیز دلکم😍 و الان کلی انرژی از شما گرفتم ماه‌بانوجان😘💙

ای جانم خوشگلم خدا رو شکر 😍💙 

"و سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً" و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه‌ی تلخی را نچشیدیم           اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦
2738
بسپار به خدا قشنگم درست می‌شه کمکی از دست ما برمیاد؟

مرسی عزیزم

۳سالونیم عقدم کارامون جور نمیشه عروسی کنیم داریم ب مشکل میخوریم

سپردم به خدا ولی انگار خدا ام نمیخواد واسه ما کاری کنه💔

خودت باش مگه خودت چشه ...🙆😘
و خوش به حال شما که لایق مامان بودن شدین😍

😭😭😭😭گولمون نزن 🤣

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

الدرس 

الکتاب 

الامتحان 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
لطف شماست قشنگم به نظرم شما یکی از زیباترین، مهربان‌ترین و موفق‌ترین خانوم‌های دنیایی و بهترین‌ها ا ...

مرسی عسلم

دوست دارم

از این به بعد هر روز یه دونه از این جمله ها بم بگو 

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
الدرس  الکتاب  الامتحان

الموفق الباشی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2706