2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
موفقیت و روزی فراوون برای این‌همه تلاش دوتاییتون آرزو می‌کنم قشنگم😍

مرسی عزیزم 🌺🌺🌺🌺🌺❤️❤️❤️❤️

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
2738
منم باید آقا پسرم را بیدار کنم یک ساعت دیگه کلاسش شروع میشه. اول صبحی سر درد بدی گرفتم. 

الهی دورت بگردم یه صبحونه‌ی اساسی و نهایتا یه مسکن بخور زود خوب خوب می‌شی😍 تو قهرمان خونه‌ی گرمتونی💙

💙صدا کن مرا... 
فکرم درگیره،خواب و آسایش ندارم. ازمایش غربالگریم ریسک خورده. تو رو خدا برام دعا کنید به حاجتم برسم ...

جون دلکم بسپر به خدا و خیالت راحت بشه که هر اتفاقی بیفته اون بهترینه💙

💙صدا کن مرا... 
دخترم  خیلی سحرخیزه منوبیدارکرد 1 سالشه ازهمه زود بیدارمیشه الانم بایدبه پسرم صبحانه بدم بخوره ...

حضوری میره

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
تو کلاست چیزای خوب یاد بگیری و مایه‌ی افتخار بشه برات قشنگ نازم😃

وااای چقد انرژی مثبتی

حالا یدونه از این جمله های پازتیو وایب ت به منم هدیه میکنی؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2706