2733
2734

ساعت ۷ونیم باید ازمایش ادرار بدم،،ظرف ادرارو اوردم خونه،،حالا مثانم داره میترکه میشه انجام بدم بذارم تویخچال؟تا۷ونیم ک ببرم؟

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

تو یخچال🤐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو یخچال🤐

اره توگوگل نوشته

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
اره توگوگل نوشته

اخه یطوریه

من حساسم😂💔

بزار یه جای سرد دیگه تو یخچال نزار

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2738

اگه باید چند ساعت خاصی ناشتا باشی و اون ساعت شده مشکلی نداره ... ولی مثلا گفتن ۱۰ ساعت ناشتا باشی و هنوز ده ساعت نشده نباید نمونه بگیری، اینجوری برو راحت دستشویی ، آب خوردن مشکلی نداره آب بخوری دوباره ادرار جمع میشه تا ۷ونیم... واینکه حامله ای زودتر هم ادرار جمع میشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍
نه حتما باید ادرار ناشتا باشه..بریز تو ظرف و بذار بیرون تا تراس یا حیاط..اگه شهرتون خنکه..تا دو ساعت ...

مرسیییی

نمیدونم واقعا اما شما میتونی الان بری دستشویی .بعدش چای و آب بخور .چای حتما بخور که ادرار بگیره واس ...

نمیشه جانم،، برای انجام ادرار و . تشخیص عفونت بهتره ۴ساعت دفع نداشته باشی،دیگه ۱ساعت به بدبختی تحمل کردم گذاشتم بیرون هوا خنک بود ۷ونیم بردم دادم ازمایشگاه