2737
2734
عنوان

هدیه

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 90 پست
ببین کجای کار و حرفات مشکلی بوده ادم یکیو بخواد دوستداره با کادوی کوچیکم شده خوشحالش کنه 

بعضیا ینجور نیستن یعنی مهم نیست براشون فقط میخوان با یکی باشن ک جلو رفیق یا تو اجتماع ضایع نباشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
گوشی رو بزار کنار  به حرف خاله گوش کن😆😆😆

مگه پنج سالمه اینجوری میحرفی😐😂

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
برامم مهم نیست بخدا ک گرفتن یا نها فقط این تایپو گذاشتم ب اونا ک نگرفتن روحیه بدم

ایول باو مرد فقط خودت😐✋

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2738
بعضیا ینجور نیستن یعنی مهم نیست براشون فقط میخوان با یکی باشن ک جلو رفیق یا تو اجتماع ضایع نباشن

من فکر کردم شما دختری. تو باید اول کادو بدی

💓Shمن شب تارمو تو هم شدی ماهمو💓R 
نع ۱۶ سالته😆😆😆

خیلی فرقه ها🚶‍♂️

2706