2737
2739
عنوان

سر سجاده نشستم خواسته ای دارین بگین دعا تون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 85 پست
اولین دعایی بود که کردم  چشم مهربون خانم

احسنت بهت عزیزم 👏

۲۰ تا صلوات برای شادی دلت فرستادم 🌺

ان شاءالله حاجت روا باشی بحق حضرت زهرا س و این وقت عزیز ⚘

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجت دل همتونو از خدا خواستم و ازش خواستم خواسته هامونو به صلاحمون قرار بده و بهش برسیم 

قبل از این که پیاما بخونم انلاین رفتم حرم امام رضا هم زیارت کردم و ازش خواستم اونم به دلامون نگاه بندازه 

من میدونم هر چقدر هم گناهکار باشم امام رضا دستمو ول نمیکنه 

اخه دلش نمیاد کسی که از بچگی همه چیزو ازش میخواسته رها کنه 😔

2731

ممنون گلم . ان شاالله حاجت روا بشی .

لطفا واسه همه و مامان بابام و شوهرم دعا کن .

به خصوص مامانم دعا کن خدا پناهش باشه .

بازم ممنون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋

دعا کن هر چه زودتر پسرم کامل خوب بشه

و دیگه دارو مصرف نکنه

هم تشنجش هم رفلاکسش.....😔😔😔😔😔

اجرت رو خدا بده

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2738
من‌فاطمه از اصفهانم دعا کن ازدواج کنم چهل سالم شده

واقعا ٤٠ سالته   چقدر عجیب   چراازدواج نکردی?

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2706