2737
2739
عنوان

سلام دخترا بیاین نماز شب ب نیت ۴۰ نفرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 269 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@جیگرررررررررررر     @درمسیرخدا     @خداگونه     @ماهیکس &nb ...

مرسی به یادم بودی انشاءالله حاجت روا باشی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

استارتر قبول باشه انشاءالله حاجت روا باشی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

اسمم طلا 

میشه لطفا واسه حل شدن مشکلاتم و قبولی کنکورم دعا کنی تو نمازت؟

خداخیرت بده 

ان شاءالله همتون حاجت روا بشین

میومیوی نانازم 😄💖 بعضی وقتا یه حس انقد خوبه که ....نمیتونی راجبش حرف بزنی...🌼🌸حتی نمیتونی بهش فکر کنی...فقط گیجت میکنه !                                 از این گیج شدنا واسه هممون آرزو میکنم 😍💕
2738
@حنای_من     @مامانبزرگپانیذ     @ب_من_میگن_شیطون_بلا     @hh ...

عزیزم اول برای

@دخترناراحت   دعا کن که مشکلات ش حل بشه بابخت خوب ازدواج بکنه خوشبخت خوشبخت بشه 

بعدبرای مشکل من .....

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
عزیزم اول برای @دخترناراحت   دعا کن که مشکلات ش حل بشه بابخت خوب ازدواج بکنه خوشبخت خوشبخت ...

قربونت عزیزم خیر ببینی انشاالله 🙏🥺

ممنونم جونم

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
2706