2733
2734
عنوان

واکسن کرونا برای باردارها

169 بازدید | 24 پست

سلام دوستان نی نی سایت عزیزانی که باردارین واکسن کرونا تزریق کردین اره یا نه؟؟؟دلیلتون؟اگر اره هفته چندم بارداری بودین

چه حالتی داشتین بعدش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من ۲۴سالمه.هفته پونزده بارداری دوز اول و هفته نوزده دوز دوم تزریق کردم.هیچیمم نشد.حتی تب یا بدن درد هم نداشتم.سونوی آنومالیمم نرمال بود و برای بچم مشکلی پیش نیومد.خواهشا همتون برید بزنید.اینجوری توی بدن نی نی هم آنتی بادی تشکیل میشه و مقاوم میشه.ممکنه خدای نکرده بعد زایمان توی بیمارستان در معرض ویروس قرار بگیره.اگه واکسن زده باشین حداقل یکمی خیالتون راحت تره.

2740
من ۲۴سالمه.هفته پونزده بارداری دوز اول و هفته نوزده دوز دوم تزریق کردم.هیچیمم نشد.حتی تب یا بدن درد ...

خداروشکر.به سلامتی .حرفتون درسته منم از ترس اونروز زایمان دوست دارم بزنم الان ۱۳ هفته داره تمام میشه

خداروشکر.به سلامتی .حرفتون درسته منم از ترس اونروز زایمان دوست دارم بزنم الان ۱۳ هفته داره تمام میشه

برای کسانی میزنن که ۲۸ هفته به بعد و بالای ۳۶ سال سن دارن نمیزنن برای شما اگه ۱۳ هفته ایی

نه ۳۶ سال ندارم.ولی دکترم گفت ۱۲ هفته پر شد میتونین بزنین.

بهداشت باید نامه بده که نمیده شرایطش گذاشته بودن شبکه ۵ هم همین شرایط برای باردارها نوشته بود شبکه خبر دکترم هم‌همینو گفت دکترت نمیدونم چطور نمیدونه 

2706