2733
2734
عنوان

با شوهر مشروب خوار و بد دهنم چه کنم

1528 بازدید | 48 پست

الان نزدیک چهار ساله ازدواج کردم یه دختر هشت ماهه دارم اویل کمتر مشروب میخورد اما نزدیک یک ساله زیاد شده هر وقت مشروب باشه میخوره اصلا نمی‌خواد ترک کنه همش یا فوش خانواده میده یا کتک میزنه 

ذات بد نیکو نگردد .........،🤦🤦🤦

دستش بشکنه😒😒😒😒😒😒

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا کمکت باشه عزیزم سعی کن موقع ارامش و حالت عادیش صحبت کنی بگی که یه پدر هستن و باید الگوی فرزندشو ...

کلا حرف حق تو کلش نمیره ماهی یه بار دو ماه یه بار که حالش خوب نباشه گیر میده به من یه بهونه ای میاره برا دعوا

2738
اگه میدونی که ترک نمیکنه طلاق بگیر

هر وقت دعوامون میشه میگم طلاق میگیرم اما به بعدش که فکر میکنم ترس برم می‌دارع اصلا آدمی نیست که با طلاق کنار بیاد

کلا حرف حق تو کلش نمیره ماهی یه بار دو ماه یه بار که حالش خوب نباشه گیر میده به من یه بهونه ای میاره ...

بزرگتری کسی نیس پادرمیونی کنه

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور ... 🌸
بزرگتری کسی نیس پادرمیونی کنه

پدرش هست که خدا ازش نگذره فقط یاد گرفته پول بده بهش دهنشو ببنده یکم تربیت یادش نداده جز اونم هیچ کس و آدم حساب نمیکنه کلا به هیچ کس احترام نمیزارع

پدرش هست که خدا ازش نگذره فقط یاد گرفته پول بده بهش دهنشو ببنده یکم تربیت یادش نداده جز اونم هیچ کس ...

برو تو خط پدرش

از اون خواهش کن 

حالا که از پدرش حرف شنوی داره

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور ... 🌸