2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارکوپالاتو دستی چند خریدی؟

من سال ۹۸ دستی ۲۵۰ خریدم...۶ پیاله ۶ بشقاب ۶ پیش دستس ۶ پلو خوری یدونه سوپ خوری یدونه دیس داشت تو هر جعبش

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
متاسفانع ارکوپال خیلی گرونه نتونستم بخرم🥺🥺

۱۳میلیون؟چرا انقد جهاز گرون میخرید اخع.ینی یکی دوسال بعد ازدواج نمبشه باز ظرف خرید

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
2728
عزیزم همین قصدو داشتم ولی واقعا گرونن

در صورتی که گلم مهمون مثلا زیاد داری که صمیمی هستین و زیاد قرار شام نهار برید بیاید

میتونی دو سرویس پارس اوپال ایرانی بعد ها بخری هم ارزون تره هم سبک و راحت

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور ... 🌸
خیلی گرفتی گل

😂جدی؟

خب ارکوپال و چینی واسه غذا

سرویس پذیرایی هم ک میوه خوری و شیرینی خوری و شکلات خوری و پیش دستی و پیاله و فنجون و ایناس

۶ تاهم واسه خودمون خریدم

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
2740
خیلی نگرانم از اینکه جهازم کم باشه مردم پشتم حرف بزنن

عزیزم این نگرانیا عادیه ولی بعد ۱ سال زندگی تااازه ب این نتیجه میرسی چقدر اشتباه کردی ک حرف مردم واست مهم بوده چون شما اندازه ۱۰تا عروسم جهیزیه ببری باز پشت سرت حرفه مطمئن باش پس اذیت خانوادت نکن همینا زیادم هست عزیزم خوشبخت بشین

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
دقیقا... منم ۶ نفر چینی خریدم ک اگه دیگه خیلی همونم رسمی بود بیارم ۲۴ نفرم ارکوپال ک سبکتره...

پس شما راحت ترین 

من اشتباه کردم و پشیمونم

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور ... 🌸
من سال ۹۸ دستی ۲۵۰ خریدم...۶ پیاله ۶ بشقاب ۶ پیش دستس ۶ پلو خوری یدونه سوپ خوری یدونه دیس داشت تو هر ...

من خریدم ۵۵۰

جای سوپ خوری سالاد خوری داره

همین

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
2706