2733
2739
عنوان

بیاین حاجت هاتونو بنویسید دعا کنیم واسه همدیگه و صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6802 بازدید | 1015 پست
از خدا میخوام هر چی توی دلته بهش برسی  برای حاجت رواییت حمد و صلوات فرستادم  انشالله که ...

انشالله هرچی ازخدامیخای به بهترین نحو بهت بده 

نگران نباش بسپار دست خودش کافیه بهش اعتماد کنی اعتماد کنی ک بخشنده وقادره 

باورکنی که براورده کردن حاجتت برای خدا کاری نداره باورکنی توی مناسب ترین زمان به بهترین حالت به حاجتت میرسی 

دعاکن بخواه ازش و مطمئن باش بهترین رو برات میخاد

بزرگ بادخدایی که از نعمت دادن به بندگانش خوشحال میشود

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

براشون حمد و صلوات فرستادم  ایشالا که به زودی خونه دار میشن ❤️🌹الهی من فدای همه مامانا بشم 😔 ...

مرسی عزیزدلم

حتما🥺♥️♥️

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
2742
مرسی گلم دو روزه باعث آرامش دلم شدی با ذکرایی که به کاربرا معرفی میکنی خدا به دلت نگاه بندازه انشالل ...

فدات بشم نظر لطفته دل خودت پاکه که یاد خدا رو دلت میشینه و از طرفی هم خدا به طرق مختلف مثلا از زبان سایر بندگانش یادت میکنه و راه حل نشون میده  و....

شما که دلت پاکه برای دریافت مجوز کاری منم دعا کن عزیزم لطفا

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
محمد بیاد تو زندگیم بمونه و دیگه هیچوقت نره . توروخدا دعا کنین برام  سنی ندارم تو زندگیم بدجور ...

🌻الله الصمد ذکری که از هفت عرش میگذرد 🌻

👌این ذکر را به کسی ندهید!!!چون از کتب های قدیمی معتبر یافت شده

👈اگر این ذکر را به آب بخوانی بایستد (اگر با دل صاف بخوانی این ذکر از هفت عرش گذشته به آرزوی خود میرسی)

👈علمای قدیم خواص این ذکر را خیلی تاکید کردند.

👌اگر خواهی عشق یا شوهر خود را مطیع کنی بطوری که بیقرار و دیوانه شما شود.

👌اگر ترک کرده برای بازگشت او بخوانید قطعا حاضر میشود

👌هر کسی این ذکر را بنویسد و نزد خود بگذارد (هیب محبوب شدن و مال ثروت عظیمی پیدا میکند)

👈باطل الطلسم جادو،گشایش بخت،شفای امراض،رسیدن به ثروت عظیم،جلب عشق،بازگشت معشوق،محبت آتشی،زبانبند،مطیع کردن

👌حد کمال ذکر الله الصمد در چهل روز 

هر روز ۱۰۰۱مرتبه خوانده شود باطهارت وحضور قلب

🌻با لینک کانال امام زمان عجج نشر دهید🌻

👇👇

@radepayiazemam

2740
سال دیگ همون رشته ای ک همیشه دوست داشتم تو ی دانشگاه عالی😢😢  امشب واقعا حالم خوب نیست دلم صد ...

با گریه کارب حل نمیشه گرچه گاهی لازمه 

البته منتها باید بالغانه مسأله رو حل کنی و با ذهنی باز فرضا در این خصوص میتونی با مشاور کنکور متبحری صحبت کنی و...

بختم باز بشه 💕

چله سوره فتح و چله سوره طه عالین 

سعی در مراقبه باشد و همینطور با امید و خوش گمانی و اطمینان دعا کنید که صد درصد اثر دارد حدیث داریم در این خصوص و تحربه خودمم هست

سلام دوستان انشالله حاجت همه روا بشه با دلهای پاکتون برای بچه دار شدن خواهرم دعا کنید چندساله دوا د ...

چله سوره مریم و چله ایه الله حق شناس که فوق العادس

ای خدا فقط شوهرم عاقل بشه خسته شدم دیگه از دستش  توروخدا دخترا عجولانه ازدواج نکنید خواهشا ...

ذکر یا ودود زیاد گفته شود سوره طلاق و مزمل زیاد خوانده شود

2706