2752
2734
عنوان

بیاین حاجت هاتونو بنویسید دعا کنیم واسه همدیگه و صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6808 بازدید | 1015 پست

انشاله همه مردم به حاجتای مهمشون برسند برای شفای دوست منم دعا کنید لطفا

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

توروخدا تورو به حضرت محمد که امروز عیدشه..

برای بچم دعا کنید..

خیلی عاجزم شبو روز ندارم

فردا جواب ام آر آی میگیرم چیزیش نباشه..

با یک زایمان سخت کمبود اکسیژن بدنیا اومده دکتر گفته مغزش آسیب دیده..

خیلی گریه میکنم.

خیلی اینروزا حالم بده..دعا کنید فردا جواب گرفتم بگن هیچیش نیست..ایییییی خدا صدامو میشنوی از مریضی بچم بگزر...التماستمیکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای حاجت رواییت حمد و صلوات فرستادم  التماس دعا خیلی محتاج دعاتونم خیلی دعا کنید دست از سرم ...

چشم

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2731
خانومای عزیز برای خونه دار شدن مامان گلم هم صلوات بفرستید و دعا کنید🥺❤️

براشون حمد و صلوات فرستادم 

ایشالا که به زودی خونه دار میشن ❤️🌹الهی من فدای همه مامانا بشم 😔

التماس دعا

دعا کنید برای دل شکستم برای اینکه فراموشم کنه و بره و دردسر نشه واسم خیلی محتاج دعاتونم😔

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
غلط کرده وقتی قانون باشه چ لچی 

خیلی فرد خطرناکیه قانون و زندان سرش نمیشه بارها رفته زندان برگشته 

از مرگ هم نمیترسه 

التماس میکنم هر کس تونست و از ته دلش راضی بود منو دعا کنه با هرزبونی.هرجور راحته.

خیلی محتاج دعام(اسمم زهراست)

التماستون میکنم دعام کنید.بدجور محتاج دعاتونم.میشه از ته ته دلتون بگید (یا حسین کمکش کن)
استخدامی قبول شم همسرم کارو بارش بگیره امیدوارم به حاجتهای دلتون برسید صل علی محمد وال محمد

برای حاجت رواییت حمد و صلوات خوندم و از ته دلم دعات کردم انشالله که روت همیشه خندون باشه 🌷🌺

خیلی به بن بست خوردم خواهش میکنم برای منم دعا کنید 

دعا کنید دست از سر من و زندگیم برداره و بی دردسر بذاره بره 😔

برات ایت الکرسی خوندم عزیزم. انشالله حاجتت براورده بشه 😘

فدای دل مهربونت بشم ایشالا که حاجت روا شی خیلی ممنون، 🌷❤️

انشالله به زودی دامنت سبز میشه گلم ایشالا تا سال بعذ بچت تو بغلته انشالله همیشه خوشبخت باشی برای حاج ...

ققربونت برم حتما دعا میکنم💕💕💕 فداتشم ممنونم ازت😘😘😘😘

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
انشالله به حق آبروی اهل بیت آبروی شما حفظ میشه  حضرت زهرا ضامن آبروی شما پیش خدا در مقابل بنده ...

مرسی عزیزم خدا خیرت بده 

انشالله غم نبینی تو زندگیت ❤️🌹

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2706