2737
2739
عنوان

بیاین حاجت هاتونو بنویسید دعا کنیم واسه همدیگه و صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6797 بازدید | 1015 پست
انشالله به زودی دامنت سبز بشه و مادر بشی  از خدا میخوام هر چی مشکل هست تو زندگیت باز شه هر چی ...

مرسی عزیزدلم برای دعای قشنگت انشالله تو فکر نباش به امید خدا مشکلت حل بشه هر چی زودتر منم برات حمد و صلواتی میفرستم 🌹🙏🏻

بد اخلاق نیستم اما خوب قرارم نیست با همه خوب باشم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا میکنم زندگیت پر از برکت باشه و لبت خندون برای حاجت رواییت حمد و صلوات خوندم انشالله که خوشبخت بش ...

فدات شم مهربونم 

از اینجا برات کلی ارامش و حال خوب میفرستم

انشاالله ک مشکلت حل شه فدات شم💚

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2731
انشالله به زودی زندگیت پر از برکت بشه برای حاجتت حمد و صلوات فرستادم الهی که کل مشکلات زندگیت حل بشه ...

ممنون عزیزم

انشالله بزودی به آرامش میرسی🤲

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
2738
انشالله همیشه آرامش داشته باشی عزیزم برای ارامشت صلوات فرستادم و حمد خوندم  التماس دعا، دعا کن ...

انشالله مرسی گلم❤

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......

دعا کنید عاقبتم بخیرباشه و اونکاری ک مدنظرمه انجام بشه

انشالله حاجت همگی روا وعاقبتتون بخیر

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me
2706