2733
2739
عنوان

بیاین حاجت هاتونو بنویسید دعا کنیم واسه همدیگه و صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6797 بازدید | 1015 پست
ایشالا اون رشته ای که مدنظرته قبول میشی صلدام فرستادم برات توام دعام کن صلوات بفرست برام دعا برای دی ...

عزیزم مرسی منم برا شما صلوات فرستادم🌷

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب عشقم برسم🥲

انشالله بهش میرسی عزیزم 

صلوات فرستادم برات 

توام دعام کن تا این مزاحم دست از سرم برداره🌺

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
2731

من لب شکریم  خیلی دوست دارم عمل کنم قیافه ام بهتر بشه اعتماد به نفسم خوب بشه ولی پولش روندارم دعا کنید خدا امسال یه پولی بدستم بروسونه بتونم به ارزوم برسم .

عاشق قلب ابی هستم  💙💙💙
2740

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚 حاجت روا بشی اسی 

برای داداشم دعا کنید عاقبت بخیر بشه اسمش محمد رضا ست 🌸 

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
۳ تا حاجت خیلی خیلی مهم دارم دعا کنید حاجت روا شم انشالله 😭💔

انشالله که حاجت روا شین از ته دل خواستم حاجت روا شی توام دعا کن 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚 حاجت روا بشی اسی  برای داداشم دعا کنید عاقبت بخیر ب ...

مرسی عزیزم 

انشالله که عاقبت بخیر میشه صلوات فرستادم واسش 

دعا کنید به دو تا حاجتم برسم،شدیدا تو برزخم، مخصوص دعام کنید صلوات بفرستید برام،انقدر امامارو واسطه کردم،دیگه نمیدونم کیو واسطه کنم خدا جوابمو بده دیگه موندم چه جوری بخام که جوابمو بده😭

2706