2737
2734
شما وقتی هیچی بارت نیس پس در گاله رو ببند.‌ امثال تو ادب و احترام حالیشون نیس پس باید همینطوری باهاش ...

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳ تا بچه دارم به خاطر گرونی واینا تصمیم گرفتم یه کاری کنم دوستان یه پیج لباس کودک زدم دعا کنید موفق بشم ودوست داشتید فالوم کنید

baby_shokolaty 

دوستان دعا کنید برام وحمایتم کنید لطفا 

خدا رو دارم غم ندارم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2728
بچها لطفا ازین تاپیکا نزنید باعث مقایسه میشه ممکنه بعضیا الکی یه رقمی بگن! یا واقعا تلاش کردن ک ب ای ...

اتفاقا تاپیک خوبیه....

برعکسشو نگاه کنید....

من فکر میکردم چقدر کم میگیرم از همسرم،الان دیدم خیلیا مثل من هستند....

در ضمن هرکسی براساس جیب خودش خرج می‌کنه....

تو یه موجود عقده ای و بی شعور بیش نیستی 😆پس ازت خواهش میکنم ادا درنیار چون با طرز تایپ کردن و حرف ز ...

توهین نکنید دفعه بعد تذکر نمیدم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2738
تو خانواده و اطرافیان ما ،کسی از کلمات شما تو صحبت کردن استفاده نمیکنه و ما معتقدیم، زنای مورد دار ا ...

توهین نکنید دفعه

عزیزم من خودم خیاطی میکنم و درامدم خوبه. نیازی به پول شوهرم ندارم. ولی واقعا ۵- ۶ میلیون درماه خرجم ...

اره دقیقا همینطوره و حق با شماست نمیدانم واقعا با این دروغا هدفشان چیه شاید از درون آروم میشن.

نه عزیزم . چون کسی که پولداره جرات نمیکنه تاپیکی که حتی موضوعش یه چیز دیگه ست و ففط  اشاره به و ...

پس میشه گفت بهمون دلیل هم اینجور تاپیکی حرفی نمیزنن دیگ

ولی اینکه یهو فضا عوض شده خیلی واضح و اکثر پستها حقیقت نداره

نه عزیزم . چون کسی که پولداره جرات نمیکنه تاپیکی که حتی موضوعش یه چیز دیگه ست و ففط  اشاره به و ...

راستی بعنوان مثال ی کاربری اینجا توجهم جلب کرد

رفتم تاپیکهاشو ی نگاهی انداختم ک از بی پول و خسیسی و نداری و کمبود تو زندگی ب ته خط رسیده بود

و اینجا چنان با آب و تاب تعریف کرده بود ک همینم باعث جلب توجهم شد

قدیمیا خوب میگن ک دروغگو کم حافظه میشه

یادشون میره ک چیا گفتن تاپیکهاشون

@royayezendegi    

سلامپ عزیزززم طبق معمول دیر رسیدم 😉😅😅

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

سالی دو بار فیلر صورت پروفایلو میشه ۹ میلیون

یک بار بوتاکس ۲ میلیون 

دو بار هایلایت در سال مجموعا ۴ میلیون 

دو بار ویتامینه مو ۱۵۰۰

وازلین تراپی حداقل دو بار ۵۰۰

لیزر تازه فقط بیکینی و زیر بغل ماهی دویست سالی ۲۵۰۰

کرم و ابرسان شامپو و شوینده بهداشتی و ...حداقل در سال ۲۵۰۰ 

تا اینجا حدودا شد ۲۲ میلیون خرج یه خانمی که به پوست و مو اهمیت میده

بدون‌هزینه های دندونپزشکی و چکاپ های سالیانه پزشکی

لباس ؛ لباس زیر 

کیف و کفش 

کلاس و باشگاه 

پس کسی میگه ماهی ۳،۴ میلیون‌خرج خودم‌میشه الزاما دروغ نگفته 

اون‌قدیم بود پول ارزش داشت با پنجاه میلیون‌خونه میخریدن الان بخوای یه سال تر تمیز  مرتب باشی تازه خیلی برند پوش هم نباشی حداقل همون‌سالی پنجاه تومن خرج میشه

حالا یکی داره انجام میده یکی کمتر یکی اصلا 

جای اینکه هی برچسب و انگ بهم‌بزنیم بهتر دعا کنیم اینقدر دست و بال مردم ‌باز بشه اینقدر درامدها زیاد بشه همه از پس این هزینه ها بربیان فقط مخصوص یه قشر خاص نباشه

چون‌همه خانم ها زیبایی و شادابی و دوست دارن ):

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!
2706