2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه ۵,میلیون . مگه خرجتون چیه ؟, آدم دوماه ۵تومن خرج کنه دیگه چیزی نیاز نداره تا یه مدت . دیگه هر ...

بخدا فکر میکنی 

الان من هرماه لیزر میرم ترمیم ناخون میرم پول کلاس میدم کرایه ماشین ...دو تیکه لباس میخرم با دوستام یه رستوران و کافه میریم 

خورد خورد چیزای ریز میخرم مثل لوازم تحریر جزوه لاک و ....تو این گرونیا حساب کنی ۴یا۵تومن میشه

2738
شاغلم از همسرم پولی نمیگیرم ولی این ماه همسرم برای چکش یه مقدار ازم پول قرض گرفت

پس میده؟شوهر من میگه پس میدم ولی ابدا پس نمیده 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

دیر رسیدم من به تاپیک😂😂.ماهی دوونیم ثابت من بهش نمیگم خودش میزنه به کارتم قبلاهم که شاغل بودم باز خودش پولدمیزد به کارتم.این مبلغ سال بهدسال بیشتر میشه همراه با تورم و اینا.باهاش هیچی چون میگه اون واسه خودته بقیه خریدا مثله ارایشگاه لباسو اژانس و هرچیزه دیگه ای باز باخودشه منم با پولم قرعه خونگی برداشتم طلا میگیرم.جز اینم شده که مثلا پروژه جدید بگیره یا تحویل بده به منو پسرم پورسانت بده بابت کارش که گاهی از اون دوونیمه بیشتره مبلغش

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
من فقط یارانه

شوهرم یارانش توی حسابش بوده ک مسدوده میتونه حسابشو عوض کنه؟

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
بنظرم خرجاتو مدیریت کن اگه ماشین نداری بخر .چون بخوای خرج کنی هی خرج میشه

ماشین خودم ندارم همسرم داره منم ازون استفاده میکنم 

چن وقت دیگ جور بشه میخرم 

ولی زندگی همیناس دیگ 

در لحظه زندگی کن لذت ببر این روزای جوونی برنمیگردن ک

2706