2733
2734
عنوان

😔بی خبری از خواهرم

487 بازدید | 31 پست

بخاطر مریضی مادرم از خواهرم اجازه گرفتم چند روز خونشون بمونم تا روزا برم بیمارستان مراقبت از مادرم (من یه شهر دیگه ساکنم)اما روز سوم هفت هشت بار زنگ زدم درو باز نکردن بعد قرار بود بیان دنبالم نیومدن من تو اتاق با صدای اروم به ابجیم گفتم چرا گوشیتو جواب ندادی گفت بیصداش کردم گفتم توکه میدونستی من فقط اینجامیام و جاییو ندارم میدونستی مراقب مادرمم و عصرا برمیگردم خیلی نارحت شدم که چند ساعت منتظر موندم دلم شکست اما یهو ابجیم صداشو برد بالا گفت بذار چند ساعت معطل شی رفت پیش شوهرش و با صدای بلند همه چیو بهش گفت منم صداش کردم گفتم ابجی منو تو داریم با صدای اروم با هم حرف میزنیم چرا میری برای همسرت با عصبانیت توضیح میدی و میگی تقصیر توه گوشیمو سایلنت کردم وسایلمو جمع کردم تشکر کردم ازشون و معذرت خواهی کردم گفتم باید برم جایی...توی راه چقد گریه کردم تا خونه یکی از بستگان نشستم الان اومدم خونه خودم هیچ خبری ازش نیست سه ماهه من کار بدی نکردم داشتم منطقی و اروم باهاش صحبت میکردم خیلی دلم شکست الانم دلم براش تنگ شده ولی اولین بارش نیست این کاراش منم ادمم

خدایی هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط قدر همو بدونین نمی دونم چجوری

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)
2728
2738

اخی متاسفم

چرا خواهرت نمیرفت از مادرت مراقبت کنه که توی همون شهره؟

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃

مگه مشکلی با هم دارین از قبل؟ چه سنگ دله. سعی کن شما هم مثل خودش رفتار کنی. واسه کسی دلتنگ شو که برات ارزش قائل بشه

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗

چرا خونه مادرت نمی موندی؟

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2706