2737
2739
عنوان

چرا جامعه و دنیا اینجوریه؟؟؟؟بدور از شعار دادن بیا تو

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 39 پست
به بزرگتر کوچیکتر بودن کاری ندارم  اینکه چرا یه دختر در عنفوان جوانی باید تاریخ مصرف گذشته محس ...

این همجنس ماست که اجازه میده با ی مرد ۴۰ ساله ازدواج کنه . چرا؟ چون از لحاظ مالی دیگه مشکلی نداره . اون دختر ۲۰ ساله ، وقتی وضعیت مالی عالیه اون مرد رو میبینه ، ی اپشن خیلی خوبی براش حساب میکنه . 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏

زندگیا مزخرف شده .الان من یک سال ازت بزرگترم .با دو تا بچه و یه شوهر از خودراضی .ومغرور که به جای همه میخواد تصمیم بگیره .تازه دستم تو جیب خودمه .18 سالگی ازدواج کردم کور بودم جذابیتش و موقعیتش عقلمو گرفته بود .به این فکر کن که اگر من و تو کنار هم وایستیم همه فکر میکنن یه 20 سالی ازت بزرگترم .قبول دارم زندگی مجردی سختیای خودشو داره ولی مردهای حالا اکثرا به درد زندگی نمیخورن.از همه اینا بگذریم طرز فکرتو عوض کن الان دختر خاله من تو سن36سالگی ازدواج کرده خیلی از من ودخترهای فامیل که تو سن پایین ازدواج کردن خوشبخت تره چون عاقلانه انتخاب کرده

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده،از بس همه میگن به افسردگی کامل رسیدم  برای یه  ن جذابیتش خیلی ارزش داره،ولی وقتی ...

کدوم احمقی گفته سنت رفته؟ببین واقعابدون هیچ شعاری میگم سن شمااصلا اصلاسن زیاد نیس متاسفانه خیلی روتون تاثیربدی گذاشتن ازاین حال بیاین بیرون..بله جذابیت وزیبایی برای خانومامهمه ولی ادم حتی تو۴۵سالگی هم جذابیتشوداره شعارنمیدم ادم توپیری جذابیتشوازدست میده پیری هم بالای۶۵ساله اونم توکشورما توکشورهای دیگه بالاتره 

اینقدربه چرندیات یه عده ظاهربین مغزفندقی گوش نکنین 

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
این همجنس ماست که اجازه میده با ی مرد ۴۰ ساله ازدواج کنه . چرا؟ چون از لحاظ مالی دیگه مشکلی نداره . ...

حالا که در کشورهای خارجی همچین حالتی نیست و بیشتر زوجا اختلاف سنیاشون معقوله و تو یه رده سنی هستن 

ایرانم یواش یواش داره عوض میشه 

تا چند دهه پیش بیست سالگی هم واسه دختر ترشیدگی محسوب میشد تغییرات واضحه 

2731
خودتون هم میگید یعنی شوهر نداشته باشه وگرنه آدم حساب نمیشه حتی اگه شوهر معتاد یا بیعار داشته باشه فق ...

دارید اطلاعات اشتباه میدید خانوم . الان دولت به ی مرد ۳۵ ساله مجرد مسکن نمیده . بانک به منِ دانشجو ، وام میده . اگه توی بانکش حداقل پول لازم رو داشته باشم با بقیه شرایط ضامن . همون شرایطی که شوهرم باید داشته باشه 

حالا که در کشورهای خارجی همچین حالتی نیست و بیشتر زوجا اختلاف سنیاشون معقوله و تو یه رده سنی ...

ما تو کشورای خارجی هم داریم که ی مرد با سن زیاد به ی خانوم خیلی جووون ازدواج کرده یا رابطع داره . اینو توی فیلماشون ، فضای مجازی ، پیج شخصیشون میبینیم

ما تو کشورای خارجی هم داریم که ی مرد با سن زیاد به ی خانوم خیلی جووون ازدواج کرده یا رابطع داره . ای ...

داریم ولی عموم جامعه شون اونجوری نیستن آمار کلی شون میگه اختلاف سنی زوجین نسبت به کشورای خاور میانه ای کمتره 

2738
داریم ولی عموم جامعه شون اونجوری نیستن آمار کلی شون میگه اختلاف سنی زوجین نسبت به کشورای خاور میانه ...

ما هم به طور معمول تو کشورمون اختلاف سن زیادی با هم نداریم . یعنی چیزی که توی خانواده ماست ، دوست ، اشنا ، همسایه دیدم ؛ معمولا ۷ ، ۸ سال بوده . فقط ی مورد رو میشناسم که دختر ۲۵ ساله با مرد ۴۰ ساله ازدواج کرد . 

دارید اطلاعات اشتباه میدید خانوم . الان دولت به ی مرد ۳۵ ساله مجرد مسکن نمیده . بانک به منِ دانشجو ، ...

من چه اطلاعات اشتباهی دادم گفتم به زن متاهل حتی شاغل  مسکن مهر نمیدن کجاش اشتباه بود شاید شما گرفتی  اگر گرفتی بگو طریقه ش و استفاده کنیم ما هم 😊ما که از خدامون

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار...