2737
2739
عنوان

چرا جامعه و دنیا اینجوریه؟؟؟؟بدور از شعار دادن بیا تو

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 39 پست

چون این دید متاسفانه تو جامعه جا افتاده و ما خودمون هم بهش پر و بال دادیم 

همین که خودت میگی حس میکنم یه سیب سرخ پیرم نشون از پذیرش این ذهنیته غلطه

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چی بر میگرده 

به عزت نفس خودت🌹

به دوست داشتن خودت ⚘

سن فقط یک عدده

ازدواج هم دلیلی بر خوشبختی یا جوانی و شادابی نیست

بسیار می شناسم خانم های مجرد موفق شاداب 👌

و بسیار هم می شناسم خانم های متاهل جوان ولی افسرده و شکسته 

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸

چون تا بوده تبعیض بوده و بوده شاید زمانی به اندازه ی یک قرن لازمه تا این طرز فکرهای جنسیت زده از اذهان پاک بشه 

اینکه شما حس میکنید سیب پیر هستید نشانه ی تسلیم شدن در برابر همین طرز فکری هست که ازش گله میکنید از خودمون شروع کنیم 

2731

هیچ وقت جایگاه زن و مرد تو هیچ جا یکی نیست فقط شعار اگر بخوان خیلی بگن زن حق داره خارج و نشون میدن که لختن انگا زنا لخت باشن هیچی نمیخوان😐 الان همین مسکن مهر فقط به اسم مرد میشه یعنی اون زن نمیتونه اقدام کنه ارزشی نداره چون مرد میشه سرپرست خونواده در صورتی که الان زن ها هم شاغلن اکثر فقط همخونه اند هر کس خرج خودش میپردازه...امیدوارم ی فرد لایق نصیبت بشه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

خارجیا اینجوری نیستن ایرانه که مردا همیشه جوون و جذابن و زنا به سی سال که نیرسن تاریخ مصرفشون به انتها میرسه 

وگرنه پسر شاهزاده انکلیس با یه دختر 38 ساله بزرگتر از خودش ازدواج کرد طرف شاهزاده ست اینقدر ادعا نداره که مردای ایرانی ادعا دارن و زن رو نثل کالای تاریخ مصرف دار میبینن 

ی مرد که ۷ ، ۸ سال از شما بزرگتره با شمایی که ۳۲ سالتونه ازدواج میکنه . ی مرد ۳۲ ساله با یکی که کمتر از سن خودشه ازدواج میکنه . ی پسر ۳۲ ساله تازه حس میکنه که به امادگی کامل ازدواج رسیده از لحاظ شغل ، تامین مسکن و ... . ولی ی خانوم توی ۲۵ سالگی هم امادگی ازدواج رو داره 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏

دقیقا.تو اطرافیانم آقایونی که دیر ازدواج کردن معتقد بودن هرچقدر وضعیت شغلی و مالی شون رو ارتقاع بدن به همون نسبتم میتونن با دختری با آپشنای بیشتر وبهتر وجوون تر ازدواج کنن.اینجا ایرانه سرزمین عجایب

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
2738

مشکل همینه دیگه جامعه مثلا چندوقت پیش یه اماری دادن ازمجردها سن دختراهارواز۱۵درنظرگرفته بودن😐درحالی که مال پسراروبالای۲۰

اینجایه جوریه که پسرسن بالا پختش ولی دخترسن بالاترشیده

احساس پیری نکنین لطفا الان کم کم داره این تفکربه وجودمیادکه قرارنیست همه ازدواج کنن اجبارنیست ویه انتخابه 

من خودمم اگه بخوام ازدواج کنن بالای۳۵ازدواج می کنم

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
هیچ وقت جایگاه زن و مرد تو هیچ جا یکی نیست فقط شعار اگر بخوان خیلی بگن زن حق داره خارج و میدن میدن ک ...

کی گفته؟ اعلام کردن خانومای سرپرست بالای ۳۵ سال میتونن ثبت نام کنن

مشکل همینه دیگه جامعه مثلا چندوقت پیش یه اماری دادن ازمجردها سن دختراهارواز۱۵درنظرگرفته بودن😐درحالی ...

خیلی بده،از بس همه میگن به افسردگی کامل رسیدم 

برای یه  ن جذابیتش خیلی ارزش داره،ولی وقتی میگن دگ سنت رفته حس میکنم یه مرده متحرکم و جا تنگ کردم

خارجیا اینجوری نیستن ایرانه که مردا همیشه جوون و جذابن و زنا به سی سال که نیرسن تاریخ مصرفشون به انت ...

ما همین جا توی ایرانم کسایی رو داریم که با خانوم بزرگتر از خودش ازدواج کرده . اما توی کل دنیا معمولش اینه که همسن یا خانوم کوچکتر . اینو از لحاظ روانشناسی هم تایید میکنن که مرد باید بزرگتر باشه

ما همین جا توی ایرانم کسایی رو داریم که با خانوم بزرگتر از خودش ازدواج کرده . اما توی کل دنیا معمولش ...

به بزرگتر کوچیکتر بودن کاری ندارم 

اینکه چرا یه دختر در عنفوان جوانی باید تاریخ مصرف گذشته محسوب بشه و مرد تا ابد میتونه با هر وس که خواست ازدواج کنه میتونه در چهل سالگی بره بیست ساله بگیره در حولیکه روانشناسا میگن اختلاف سنی نهایتش 6 سال باید باشه 

دقیقا.تو اطرافیانم آقایونی که دیر ازدواج کردن معتقد بودن هرچقدر وضعیت شغلی و مالی شون رو ارتقاع بدن ...

مگه واسه خانوما این شکلی نیست . انتخابای همین ما خانوما باعث این طرز فکرشون شده . یعنی شما ی خواستگار متوسط رو ترجیح میدید به ی خواستگاری که موقعیت اجتماعی و اقتصادی عالی داشته باشه؟ ( بقیه شرایطش یکسان)

کی گفته؟ اعلام کردن خانومای سرپرست بالای ۳۵ سال میتونن ثبت نام کنن

خودتون هم میگید یعنی شوهر نداشته باشه وگرنه آدم حساب نمیشه حتی اگه شوهر معتاد یا بیعار داشته باشه فقط اسم شوهر روش باشه ...ی وام خواست بگیره فامیلمون گفتن به تو که تعلق نمیگیره همسرت فقط اونم خودش بیاد به تو نمیدیم  

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706