2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این آمار ها واسه ایرانه اونم معلوم نیست که درسته یا علط کشور های دیگه مهارش کردن و بزودی اینجا هم ب ...

چی میگی الکی با دهن مردم بازی میکنی 

من توی بیمارستانم بیمار کرونایی هست هنوز😐

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2738
بازی تمام شده کنایه بود گرچه مرگ و میر هست ولی افراط در دادن امار توسط مقامات یکم مسخره هست

بنظرم افراط نیس،مادرم ۲هفته بیمارستان بستری بود،تقریبا هرروزش حداقل یک فوتی کرونا داشتن

چی مثلا

این ویروس از بین نمیره

ویروسهای دیگه هم در راهند

واکسن‌هایی که زدیم هم آثارش رو نشون خواهد داد

فقط سیستم ایمنی باید قوی باشه

قبل از کرونا از چند نفر شنیدم در این قرن انسانهای زیادی می‌میرند و فقط یه سری خاص باقی میمونن

مثل اونایی که خوبن و سطح انرژیشون بالاست و امیدوارن و...و البته یه عده انسانهای بسیار بد

من که نه جز اون آدمها هستم و نه می‌خوام دیگه باشم

کجا مهار شده.تا همین چندوقت پیش مادرم داشت با مرگ دست و پنجه نرم میکرد دور از جونش

خدا بهشون سلامتی بده

در سطح جهان تموم شده 

دروغ دارن وارد آمار میکنن غیر ممکن هست سر ایام به خصوص کم و زیاد کنن امار رو به نفع خودشون

یک مرد ولی ضد مردان سرزمینم
این ویروس از بین نمیره ویروسهای دیگه هم در راهند واکسن‌هایی که زدیم هم آثارش رو نشون خواهد داد فق ...

وای چقد این حرفاترسناکه خدایی ادم میترسه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706