2737
2739
عنوان

ی سوال

96 بازدید | 18 پست

بچها دوستم ی خواستگار داره که به روش سنتی هس از قبل هم رو ندیدن بعد این دوستم ی خواهر کوچک تر داره که میترسه اشتباه بگیرن چجوری باشه بره اتاق صداش کنن یا ازاول باشه تو مجلس؟

دعا کنید برام لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر کوچیک نیاز نیست باشه اونم از اول باشه مگه قدیم صداش کنن با سینی چای بیاد 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2731

خواهر کوچیکه از اول تا آخر اتاق بغلی بشینه .

چون بعضیا بی شعورن .انگار میان گوجه خیار بگیرن .

یهو خواهرت رو‌میبینه میگه نه نظرم عوض شد اینو می‌خوام .

همینه میگن بچه پشت هم بدرد نمیخوره ها...

2738
خواهر کوچک اصلا نباید بیاد خودش رو نشون بده .دلیلی ندارن باشه .بشینه اتاق کناری چی میشه؟ ..

کلا ی اتاق دارن ک اونم دختر و پسر باید برن 

دعا کنید برام لطفا
خواهر کوچک اصلا نباید بیاد خودش رو نشون بده .دلیلی ندارن باشه .بشینه اتاق کناری چی میشه؟ ..

خب گناه داره بچه همه نشستن کنار هم اون تنها تو اتاق بشینه چون من این موقعیت رو داشتم میگم 😊🤧 اگه میخواین حضور نداشته باشه بفرستینش خونه خاله، عمه، دوستاش.... 

2706