2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اول از خودت بپرس دقیقا میخوایی در آینده چکار کنی 

کلا برای ۱۹ سالگی به بعد چه برنامه ای داری

همیشه درس خوندن دلیل بر پیشرفت کردن نیست

تو باید خودتو و توانایی هاتو بشناسی و بکارشون بگیری 

سلام لطفا یکی برام‌تاپیک بزنه بخدا غیر اخلاقی نیس فقط اشناهام کاربریمو میشناسن واس همون نمیخوام با کاربریم بزنم

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
2738
مدرک دانشگاهی مث شورت میمونه  داشته باشی هنری نیس  نداشته باشی هم زشته

هنر نباشع بهتر از اینع ک زشت باشع

https://harfeto.timefriend.net/16620156179852  

من ۲۰ سالمه ۲ سال پیش کنکور نخوندم.به حرف بقیه چون گفتن درس چرته درس درامد نداره درس ب جایی نمیرسه!!

الان شدم ۲۰ ساله و ب این نتیجه رسیدم درس بهترین چیزه!

و امسال میخوام کنکور بدم

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•

اینروزا يا بايد درس بخونی بلکه از این راه به جایی برسی 

يا اينکه اگه هم نخوای درس بخونی واسه راه اندازی حتی کوچیکترین کسب و کار باید سرمایه کافی رو داشته باشی 

و اینکه حرف بقیه برات مهم نباشه هیچکس به اندازه خودت و شرایطت نمیتونه تو این تصمیم گیری کمکت کنه

نداشته باشی هم کسی ازت نمیپرسه داری یانداری قبلا مدرک مهم بود الا کسی نمیپرسه داری یانه فقط پول مهم ...

کسی هم نمی پرسه شورت داری یا نه

اگه بخوای با هر کی یه بحث ساده هم داشته باشی بهت میگه با مدرک دیپلمت این ها رو بهت یاد دادن 

بخوای به بچت بگی درس بخون بهت میگه اگه خودت خیلی بلدی خودت میخوندی

دوست دارم با خودتم که داری اینو میخونی...♡
درس بنظرم مهمه  خود دانشگاه یک تجربه خوب هست  کلی به رشدت کمک میکنه  ول کردن یک مر ...

حرفت درسته ولی از نظر من دانشگاه یک مرحله ثابت تو زندگی همه نیست (یعنی چیزی نیست که حتما باید اون مرحله اتفاق بیوفته) 

آخه من خیلیا رو دیدم که استعداد های دیگه داشتن ولی بخاطر حرف اطرافیان مجبور شدن برن دانشگاه در حالیکه  از دانشگاه و رشته شون خوششون نمیاد

2706